Přejít na obsah

Možnosti kódování u OIII


Pawouk

Doporučené příspěvky

před 4 hodinami, JiVi napsal:

Kdyby tyto informace sly vytahnout zpres AA, pak by stara aplikace MySkoda brala informace primo a nespolehala se na pripojeni oneApp pres MirrorLink.

A ve stejnem problemu ted lezi nova aplikace MySKODA.

Mozna aplikace AA v infotainmentech nove generace, ktere ksou  ve Scala, O IV atd to uz umi. Ale v O3 i po FL o tom pochybuju.

 

edit:  jo, tak pisou, ze VAG pouziva komunikaci i pro AA. Jestli pro vsechny infotainmenty, tak je zajimavy, ze to v MySkoda neumeli cist. Je pravda, ze MySKODA umi ovladat par zarizeni v ConnectModu, takze asi ano, Mohlo by to fungovat.

Otazkou je, jestli ovladani funkci v modu Connect nesouvisi s odemknutim tohoto kanalu prave aplikaci Connect v infotainmentu?

 

Maji tam i pripojenou aplikaci aauto.vex.vag  a ta obsahuje tridy Exlap* pro praci s timto protokolem. Mozna jeste zkus tuto apku doinstalovat , protoze to vypada jako interface pro cteni dat VAGu

Jojojo,tu tam mam samozrejme taky ,ale nic ! Asi to uz vzdam,morduju se s tim uz asi 14 dni a porad nic !!! Mozna jak pisou ,ze nejaka auta nemuseji posilat data ,tak je to treba zrovna muj pripad . Ale dekuji za snahu .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, kvasimodo napsal:

Jojojo,tu tam mam samozrejme taky ,ale nic ! Asi to uz vzdam,morduju se s tim uz asi 14 dni a porad nic !!! Mozna jak pisou ,ze nejaka auta nemuseji posilat data ,tak je to treba zrovna muj pripad . Ale dekuji za snahu .

Zkus starší verzi, ty poslední tři jsou rozšířené o komunikaci s modulem aplikace Torque přes ELM. Od té doby mi to přestalo fungovat. Poslední plně funkční byla myslím 0.6b. Nové verze vyšší než 0.88b autor už nenabízí sestavené, musíš si je zkompilovat sám v android studiu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na FB to nekdo rozchodil, prave s doinstalovanim vex-vag:

 

"Ahoj, nedávno se tu řešila aplikace Performance monitor. Hlásím, že se mi podařilo rozchodit čtení dat a aplikace už dělá, co má. Zobrazuje různá data z auta, jako je výstupní výkon, točivý moment, tlak turba, různé teploty, úroveň sešlápnutí pedálů, úhel natočení volantu, apod.

Po krátkém zkoušení bych řekl, že hodnoty ukazuje docela přesně.
Kromě samotného Performance monitoru je třeba nejdřív nainstalovat i aplikaci aauto-vex-vag." 
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam tam jak aauto-vex-vag ,Performance monitoring ,tak i root telefonu na kterem jsem aplikacim povolil pristup k vozidlu , ale budiky ukazuji neustale nulove hodnoty !!! Tak nechapu JiVi co jsi udelal jinak ,ze Tobe to chodi a mne ne  ?! Škoda ,ze na to nemohu treba pouzit moje OBDeleven .

Editováno: , autor: kvasimodo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já se tolik dní morduju, aby mi šlo v AA monitoring performance, a přitom jsem teď zjistil, že po dnešní aktualizaci sw na 1433 a nakodovaní developer módu si mohu skin nastavit na tip skinu pro FL a v tom se mi už v OFF road módu objevila i možnost nastavení na teplotu oleje i vody. Prostě pecka 👍

20210516_210758.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 18. 5. 2021 na 10:10, Tinno napsal:

@Krosta

A sw sa da niekde stiahnut volne? Nie len origo v Skodovke?

 

A hlavne ja mam Bolero, sw:0477. Je k dispozicii novsi?  A ak ano, ake su zmeny? Oplati sa aktualizovat?

 

Dakujem za info...

0478 jsem nasel jako posleni verzi   ...   Melo bz to pasovat na vsechny verze 04xx. Kazdopadne s Bolerem zadny problemy nemam , tak to nebudu pokouset. Zvlast, kdyz ho mam v zaruce :-)   Je fakt, ze by mozna stacilo zjistit jake veci tato verze resi, a zkusit to prehrat u prodejce.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 19. 5. 2021 na 9:46, ilco napsal:

@kvasimodo

 

treba patch radia...postupoval som podla ...

 

https://www.digital-eliteboard.com/threads/audi-vw-skoda-seat-porsche-m-i-b-more-incredible-bash-mhi2-q-vim-ifs-root-patcher-gem-enabler.494886/

 

odomkne to aj android auto , carplay...a ine...treba prestudovat

Tak jsem dnes doinstaloval MIB2 Tools , koukam na ten Tvuj link a porad nechapu jak jsi zprovoznil ten performance monitoring ! Nevim jestli jsem vubec schopnej pres MIB2 tools nahrat ten patch !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar skupina

Mam octaviu 3 1.tdi 2015

Chcem sa spýtať da sa nastaviť zobrazenie teploty oleja na palubnom pc? Cez radio ked nastavim co sa tam ma zobraziť nemam tam teplotu oleja cize to auto to nevie alebo?

Na iných 1.6 som to mal v palubnom. 

 

Vdaka za info ako to tam dostať 🙂 cim jednoduchsie tak lepsie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 20. 5. 2021 na 18:08, kvasimodo napsal:

Tak jsem dnes doinstaloval MIB2 Tools , koukam na ten Tvuj link a porad nechapu jak jsi zprovoznil ten performance monitoring ! Nevim jestli jsem vubec schopnej pres MIB2 tools nahrat ten patch !

Ahoj ak najdes patch na tvoj SW tak to pojde...potom tak ako pri offroad monitor treba zapnut cez VAG.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, ilco napsal:

Ahoj ak najdes patch na tvoj SW tak to pojde...potom tak ako pri offroad monitor treba zapnut cez VAG.

Jojojo, patch už jsem si stáhl a v OBDeleven už povolil i monitor výkonu. Ale ten mi nefunguje jelikož z pache nemám povolen 00060400 kód pro možnost sledování výkonu. Hlavně ho nemám jak do rádia dostat. Přes OBDeleven co mám to nelze,a přes ten Mib2 tools asi také ne! Dělají to dle YouTube a návodů na webu přes nějaký d-link síťový adaptér, a ten já nemám a ani podle toho videa si nejsem jistý jestli bych si na to troufl! 

Editováno: , autor: kvasimodo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 24. 5. 2021 na 20:52, kvasimodo napsal:

Jojojo, patch už jsem si stáhl a v OBDeleven už povolil i monitor výkonu. Ale ten mi nefunguje jelikož z pache nemám povolen 00060400 kód pro možnost sledování výkonu. Hlavně ho nemám jak do rádia dostat. Přes OBDeleven co mám to nelze,a přes ten Mib2 tools asi také ne! Dělají to dle YouTube a návodů na webu přes nějaký d-link síťový adaptér, a ten já nemám a ani podle toho videa si nejsem jistý jestli bych si na to troufl! 

nie odb eleven ani d-link robil som to len cez MIB tool ten ti tam spristupni 0060400 a potom len zapnut cez VAG ako offroad

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, ilco napsal:

nie odb eleven ani d-link robil som to len cez MIB tool ten ti tam spristupni 0060400 a potom len zapnut cez VAG ako offroad

A kde v MIB tool jsi to aktivoval? Projížděl jsem si to celé menu a nikde jsem tuto možnost neviděl ! Budeš hodný, když sem napíšeš postup, jak jsi to udělal 😁 Nicméně OFF ROAD, už aktivní mám a to mi chodí, ale díky kódu 00060400 se má dát rozchodit i performance monitoring! 

 

Editováno: , autor: kvasimodo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 2. 6. 2021 na 6:08, kvasimodo napsal:

A kde v MIB tool jsi to aktivoval? Projížděl jsem si to celé menu a nikde jsem tuto možnost neviděl ! Budeš hodný, když sem napíšeš postup, jak jsi to udělal 😁 Nicméně OFF ROAD, už aktivní mám a to mi chodí, ale díky kódu 00060400 se má dát rozchodit i performance monitoring! 

 

ok... na stranke https://www.digital-eliteboard.com/threads/audi-vw-skoda-seat-porsche-m-i-b-more-incredible-bash-mhi2-q-vim-ifs-root-patcher-gem-enabler.494886/page-41 si rozklikni navod na pouzitie MIB - kludne si daj prelozit celu stranku v prehliadaci...

 

a moznost IFS ROOT tam prida 00060400

 

potom este spustit FIX SVM error

 

 

ifs root.png

MIB.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...