Přejít na obsah

Možnosti kódování u OIII


Pawouk

Doporučené příspěvky

V 3. 6. 2021 na 11:14, ilco napsal:

ok... na stranke https://www.digital-eliteboard.com/threads/audi-vw-skoda-seat-porsche-m-i-b-more-incredible-bash-mhi2-q-vim-ifs-root-patcher-gem-enabler.494886/page-41 si rozklikni navod na pouzitie MIB - kludne si daj prelozit celu stranku v prehliadaci...

 

a moznost IFS ROOT tam prida 00060400

 

potom este spustit FIX SVM error

 

 

ifs root.png

MIB.png

Moc Ti dekuji za popsani postupu ,ilco !!!!

Dnes jsem to po jednodennim premlouvani ( sam sebe jsem porad ujistoval ,ze to mam uz nastudovane dobre,ze se s tim nic nestane ) ,tak jsem to nakonec zkusil. Sice jsem mel bobky ,aby mi cely Columbus nakonec neklekl !!! Ale vse dopadlo ,tak jak jsem si pral.

Na fotkach je vysledek meho pokusu !

 

Edit: Jeste jsem si vzpomel,ze jsem zde nezminil!!!! Ze jsem mel puvodne nainstalovan v Columbusu / MIB2 Toolbox / u ktereho jsem se domnival ,ze je to ten pravy nastroj na nahrani patche ,a az po poradnem prozkoumani clanku co jsi postnul ,jsem zjistil ze to neni ten pravy nastroj ,a musel jsem tam pred samotnym patchovanim jeste take nainstalovat  nastroj / M.I.B. - More Incredible Bash / ktery uz byl ten spravny .

Jeste jednou Ti moc dekuji !

 

Screenshot_20210604-145240_Gallery[1].jpg

Screenshot_20210604-145244_Gallery[1].jpg

Editováno: , autor: kvasimodo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, kvasimodo napsal:

Moc Ti dekuji za popsani postupu ,ilco !!!!

Dnes jsem to po jednodennim premlouvani ( sam sebe jsem porad ujistoval ,ze to mam uz nastudovane dobre,ze se s tim nic nestane ) ,tak jsem to nakonec zkusil. Sice jsem mel bobky ,aby mi cely Columbus nakonec neklekl !!! Ale vse dopadlo ,tak jak jsem si pral.

Na fotkach je vysledek meho pokusu !

 

Edit: Jeste jsem si vzpomel,ze jsem zde nezminil!!!! Ze jsem mel puvodne nainstalovan v Columbusu / MIB2 Toolbox / u ktereho jsem se domnival ,ze je to ten pravy nastroj na nahrani patche ,a az po poradnem prozkoumani clanku co jsi postnul ,jsem zjistil ze to neni ten pravy nastroj ,a musel jsem tam pred samotnym patchovanim jeste take nainstalovat  nastroj / M.I.B. - More Incredible Bash / ktery uz byl ten spravny .

Jeste jednou Ti moc dekuji !

 

Screenshot_20210604-145240_Gallery[1].jpg

Screenshot_20210604-145244_Gallery[1].jpg

Tak super...jasne aj ja som mal bobky...:)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Možnost ambientního podsvícení závisí na BCM (jednotka 09), jestli se nepletu, tak každá FL Octavia už má možnost tohle aktivovat. Nejsem si úplně jistý teď, co je kde přesně potřeba aktivovat, ale měl jsem to takhle také udělané, že jsem měl možnost měnit barvy jen pro cockpit a infotainment. Nevím už jistě, co všechno jsem kódoval, ale určitě se bude jednat (mimo jiné) o tuto část (tohle je přímo z mého auta, aktuálně nastaveno, mám už i výplně dveří s ambientním podsvícením)

image.thumb.png.e04785ac0eb76b3b8e1d61857cd3769a.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Takový malý poznatek k OBDeleven:

 

   Koupil jsem si teď tu jejich novou verzi zařízení, varianta basic, a chtěl si udělat pár změn pomocí naprogramovaných aplikací za kredity. Dříve měli verzi konektoru jen s aplikací pro Android, nyní mají novou verzi, s aplikací pro Android a iOS. Ale ta aplikace pro Apple je asi ještě ve vývoji, sami udávají, že některé funkcionality u ní nefungují. Ale ty aplikace, co jsem chtěl, to plně podporuje.

   Tak jsem nainstaloval "odbeleven" do iOS, a začal měnit svět (teda auto). Ovšem, u aplikace pro "mirrorlink in motion" mě každý pokus skončil chybou. Nepřišel jsem na to, jak tomu pomoci. Na fóru jsem jen viděl podobný problém ale bez řešení.

   Pak mne osvítilo, nainstaloval jsem "odbeleven" na telefon s Androidem, a tam to jelo bez chyby, změna se povedla.

Takže pozor na toto, raději instalujte na Android, a rovnou si můžete koupit starou verzi konektoru, je levnější.   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, potřebuji poradit.  Po zapojení originální elektro instalace do komfortky a po nakódóváni tažného se rosvitil front asistent. Píše, že je špatně kódovaná jednotka a chyba je statická.  Nějaká rada postup co ještě nakódovat?

 

Editováno: , autor: martikk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, 

 

můžete mi prosím poradit?

Přes aplikaci OBDeleven jsem si vypnul výstrahu nezapnutého bezpečnostního pásu. Můj dotaz je, jestli bude při nehodě fungovat airbag nebo si auto myslí, že nejsem připoutaný?

 

Díky za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

10 godzin temu, Knizek napisał:

Zdravím, 

 

můžete mi prosím poradit?

Přes aplikaci OBDeleven jsem si vypnul výstrahu nezapnutého bezpečnostního pásu. Můj dotaz je, jestli bude při nehodě fungovat airbag nebo si auto myslí, že nejsem připoutaný?

 

Díky za odpověď.

Je dobré vědět, kdy airbag nebude správně fungovat. Za prvé, jejich provoz není správný, pokud lidé řídící auto nemají zapnuté bezpečnostní pásy a udržují řidiče a cestující v jedné linii s polštářem sedadla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 6. 8. 2021 na 23:52, Langusta 2018 napsal:

Je dobré vědět, kdy airbag nebude správně fungovat. Za prvé, jejich provoz není správný, pokud lidé řídící auto nemají zapnuté bezpečnostní pásy a udržují řidiče a cestující v jedné linii s polštářem sedadla.

Já normálně jezdím se zapnutým pásem. Jen jsem to chtěl vypnul, protože když jezdím po stavbě, tak se na ten kousek po stabách se nepásám, když pořád vylézám a nalézám. Tak jestli si auto nemyslí, že je nemám zaplé a tím pádem mi nevyřadí airbag z provozu, ikdyž jsem připoutaný.

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, Pichy napsal:

Caute,viete mi niekto prosim Vas poradit ako vypnut ostekovanie xenonov?

octavia 2013

dakujem

 

Já jsem si nastavil, aby se mi to aktivovalo až po 2500 ms. Tak když nedržím páčku dlouho, tak se mi ostřik světel neaktivuje. 

 

Návod zde :

 

 

 

U vozu Škoda Octavia III 5E máte možnost prodloužit dobu zpoždění aktivace systému čištění světlometů v palubní řídicí jednotce napájecího zdroje. Tímto způsobem se později aktivuje přední ostřikovací systém světlometů a šetří se voda při stírání.

 

Používá se následující kódování:

 

  1. Vyberte STG 09 (elektrický systém vozidla)
  2. Autorizace přístupu STG -> funkce 16
  3. Zadejte aktivační kód 31347
  4. Nastavení STG -> funkce 10
  5. (2) Vyberte dobu zpoždění SRA stěrače
  6. Upravte

    hodnotu podle potřeby Výchozí hodnota: 0 ms
    Příklad hodnoty : 1500 ms

 

před 11 hodinami, Pichy napsal:

 

 

Editováno: , autor: kvasimodo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...