Přejít na obsah

Možnosti kódování u OIII


Pawouk

Doporučené příspěvky

V 18. 3. 2022 na 7:41, roubic napsal:

@Baconn to nerikam ale u toho je video co jsem ti poslal i ja takze si jenom spatne koukal :) udelej to pres adaptace podle videa a bude ti to fungovat :)

V nabídce kanálů jsem pouze našel "Dyn.turn.signal modes-Notwarn_blinken_NBA_Phase_2". Předpokládám, že to má stejnou funkci jako kanál ve videu "Aussenlicht_Blinker_ Notwarn_blinken_NBA_Phase_2".  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji vám, zkusím.  Nicméně to byl jeden z příkladů, s kterým mám problém. Spíš to hlavní, co mě trápí je dodělání light asistenta. Mám dodělanou kameru, kabeláž. ŘJ vidím vše mám dokódováné a přizpůsobené, ale do centrální elektriky se nedostanu právě kvůli zmíněnému problému.  Na britškodě i  na drive2 jsem našel, že se musí dokódovat právě v centrální elektrice.  Znáte jiný postup?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, máte pravdu. Děkuji za informace. Včera jsem měl chvilku čas a přečetl jsem si Ross Tech.  Takže jsem pátral dál a našel jsem postup  kódování FLA na Octavii III FL MR2018 s full led hlavními světly. 

 

Postup jsem našel na briskoda a je to docela hezky popsané.

 

Vypadá to, že to vše funguje. Zítra ráno ještě otestuji, ale zatím se vše tváří jak má.

 

Ještě jednou děkuji za pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Dá se pomocí diagnostiky resetovat tlak v pneumatikách, když to přes obrazovku infoteimentu nejde (je rozbitá) ? Nebo jde tuto funkci (kontrola tlaku v pneu) úplně vypnout, aby v přístrojovce nesvítila ta kontrolka pneu ? Octávia 2014. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo tak tohle  bude, podle meho soudu,  s pribyvajicim vekem octavek 3 dost rozsireny dotaz ... jak neco udelat, kdyz je infotainment KO.  Mozna to vyresi  nejake cinske klony, ktere budou umet CAR 

Editováno: , autor: JiVi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Air Care Climatronic

 Systémy Climatronic ve vozech ŠKODA zvyšují komfort a bezpečnost cestujících.

 Ve spojení se systémem kvality vzduchu (AQS) se Climatronic automaticky přepne do režimu recirkulace vzduchu, jakmile senzory detekují znečištění venkovního vzduchu.

 

 Vysoce účinné filtry systému Air Care navíc neustále čistí vzduch uvnitř vozidla.

 Díky tomu jsou částice, pyl a nepříjemné pachy účinně absorbovány.

 

 Aktivace funkce čištění vzduchu Air Care Climatronic.

 

 Climatronic, moje auto 02.2017, na panelu klimatizace není nápis "Air Care", tak jsem zkusil tuto funkci zapnout.

 

 Přejděte na 08 Klimatizace

 

 kódování:

 Dlouhé kódování

 Byte 15 Bit 5-6

 kontrola -> 20 Nainstalovaná filtrace vzduchu v kabině.

 V mém kódování na poslední fotce chybí "Bit"

 Pozornost; pokud není k výběru žádný bit, musí být kódování změněno z "ruky"

 

 Funkce Air Care se používá pro režim řízené recirkulace uvnitř vozidla. Intenzita recirkulace závisí na vlhkosti vzduchu ve vozidle a venkovní teplotě (nebezpečí zamlžení skel). > Pro zapnutí/vypnutí stiskněte tlačítko MENU na ovládacím panelu Climatronic a poté stiskněte funkční tlačítko AR CARE → Active na obrazovce Infotainment »

 

 Aby Air Care správně fungovala, musí být zavřené všechny dveře a okna, včetně panoramatické posuvné/výklopné střechy.

 Při otevření dveří nebo okna (případně panoramatické posuvné/výklopné střechy) se na obrazovce informačního systému zobrazí zpráva.

IMG_20220509_225234.thumb.jpg.75f8388a5fd526b7b5a483e7cae2fd4e.jpg

IMG_20220509_225258.thumb.jpg.934f9647da49b8dafc9b2d00a589c6be.jpg

x1961443600_AirCare2.thumb.jpg.ced7920c15bced0b655eb4a96057912c.jpg.pagespeed.ic.4kHW3RAgI0.jpeg.jpg

x2071065192_AirCare1.thumb.jpg.08d210f51006cff654329cb28a2c54f8.jpg.pagespeed.ic.wuqwhoLFuH.jpeg.jpg

x399614477_AirCare4.thumb.jpg.c5399a80c79e1472c43e04d4e4b1c36a.jpg.pagespeed.ic.dvBiWRy87d.jpeg.jpg

x330241042_Air3.thumb.jpg.c3191d44d075d7cc4ee48ecdc9d00bb9.jpg.pagespeed.ic.59vC8DYhRy.jpeg.jpg

x1476973496_Air1.thumb.jpg.16f3c81f0f5bc81272373aee14f0e0f6.jpg.pagespeed.ic.B57uGIkJsZ.jpeg.jpg

20220514_161154.jpg

Editováno: , autor: Langusta 2018
Vylepšit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všichni, jinak aloha, taky mám přes 1/2 roku OBDeleven.

A jak jsem tady pročítal dotazy co, kde a jak jde/nejde nakódovat... To jde a zvládne i OBDeleven a tuším, že i to "přiblblé" systém na upozornění na únavu.

Já to ve svém voze mám origo, ale OBDeleven mi to vypisuje, že to lze nakódovat či nějak upravit. Ale do toho jsem nelezl...

A na OIII kombi 110kW manuál full led (ty 4 "očka" světla) atd. Jsem si přenastavil úplně vše co jsem chtěl ... :

  • zapnutí zadních světel při denním svícení (ano, "Skandinávský systém")
  • protočení ručiček na palubce jak to má RSo
  • jiné nastavení ostřiku světel
  • zapnutí přisvícení do zatáček
  • Totální deaktivace Start/Stop systému - při káždém zapnutí motoru, je "systém - k**ítko" deaktivovaný - aANO, prošlo to STK na pohodu.
  • Lze zapnout /vypnout pípání při otevírání el.kufru (já to u sebe zapl)
  • lze zapnout/vypnout setření stěrače za jízdy - to, co po několika sekundách naprázdno setře
  • zapnutí "ofroad režimu" na Colombus/Admunsen
  • a mnoho jiných "fičurek" od el.sedadel, climatroniku, zabezpečení a i to blikání4-řek "při panickém" brždění atd.
  • a umí, pokud se zná přesný klíč, taky kódovaní (za ty prachy umí vše, co velké servisní jednotky) a navíc nemá "blokované" funkce jako vypnutí Start Stopu, co ofiko ve značkových servisech neudělají ...

Jsem z Ostravy, tak případně mohu poradit, pomoci. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...