Přejít na obsah

Možnosti kódování u OIII


Pawouk

Doporučené příspěvky

Venkovní teplota - doba uložení do paměti po vypnutí motoru.

 

 Kódování;

 CE 09 (Central Electrics) Úpravy Zabezpečení přístupu -> 47115

 Sada indikátorů 17

 Změňte hodnotu na požadovanou - standardně 180 min (nastavil jsem na 60 min)

 

 S tímto modem se venkovní teplota aktualizuje i při volnoběhu.

20220522_183229.jpg

Temperatura  2.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 18. 5. 2022 na 13:46, Netopejrek napsal:
  • jiné nastavení ostřiku světel
  • lze zapnout/vypnout setření stěrače za jízdy - to, co po několika sekundách naprázdno setře

Můžeš prosím rozvést tyto dvě funkce, kde a jak máš nastaveno? Hledám inspiraci, tovární nastavení moc nevyhovuje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

EDIT: Jo dobry, tak uz vim.. i kdyz to clovek sice do menu radia dostane , tak jednotka to stejne nepodporuje 🙂 

 

Ahoj, resil tu nekdo US sviceni na O3 2014? konkretne aby se dalo nastavit intenzita us sviceni v menu radia.. vse co bylo potreba jsem aktivoval, takze US fungovalo, ale intenzita nesla nastavovat i kdyz jsem do radia dostal pozadovanou funkci osvetleni interieru vpredu ... at jsem nastavoval jakoukoliv intenzitu tak to svitilo porad stejne.. ma s tim nekdo zkusenost? Je mozne ze to nejake jednotky O3 nemusi podporovat? Dekuji 

Editováno: , autor: kvetosm
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

 

je zde někdo z Blanenska (nebo v hodinovém dojezdu) kdo dokáže kódovat nejčastější funkce jako LED SPZ, LED přední mlhovky, zavírání pátých dveří tlačítkem i klíčem, zavření střechy při dešti apod...? Nemám na to vybavení ani se mi to nechce studovat.

 

Předem díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
V 30. 5. 2022 na 10:03, wirer napsal:

 

– Modul 5F – Information Electr.

– Coding 07 – Long coding calculator

– Byte 4 – Bit 0-31 zmeniť na 4 Channels / 6 Passive Speakers installed [PR-9VB]

– Byte 11 – Bit 0-7 zvoliť Sound_System, Sound_System_internal_individual

Ahoj, diky za reakci. Zkousel jsem a bohuzel v Byte 4 takove nastaveni nevidim (viz prilozene foto). Byte 11 uz toto nasraveni mel. Kde delam neco spatne? Diky

20220608_083502.jpg

20220608_083258.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Kódování TZ na O3 2015. Dle návodu mám nakódovat seznam viz obrázek.

295265134_7696924540378744_6158839437112085125_n.thumb.jpg.96bcf11f46b6f6b3d3685e01e31a3445.jpg

Zelené mám (i když v 03 a 76 to bylo pojmenované trochu jinak), modré jednotky nemám. S červenými tápu, 09 mi není jasná vůbec a u 17 jsem našel akorát toto:
295072297_7696932800377918_534142349051234035_n.thumb.jpg.e8dc7346b4d342cb1de09ed55cc398b6.jpg

 

03 asi nějak řeší ABS s vozíkem a 76 by asi mělo vypínat parkovací senzory. 09 nevím, jak ve VCDS udělat (ani k čemu to je) a 17 taktéž. Někdo nějaký nápad?

 

edit: Toto je napomocne: https://forums.ross-tech.com/index.php?threads/24346/

Editováno: , autor: Thomas123
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahote, chcel by som sa opytat ohladom automatickeho zatvarania auta. Nevime ci to je standardne chovanie a takto to ma byt ale nejak mi to nesedi.

 

V infotainmente mam zaskrnutu polozku automaticke zatvaranie ale chova sa mi to takto. 

 

Ak vypnem motor, vystupim z auta a auto sam nezatvorim, ci uz cez kessy alebo priamo cez kluc, auto ostane otvorene, samo sa nezatvori. 

Ak je auto uzamknute a ja ho na dialku otvorim cez kluc, ale nenastupim do neho, tak auto sa po nejakej kratkej dobe samo zatvori. 

 

Co by som chcel, aby sa auto standardne samo zatvorilo, ked ho zabudnem zatvorit po urcitej dobe. Proste vystupim z auta, idem od auta prec a napr do minuty sa samo zavrie.

Mam OBD a v appke Car Scanner je moznost auto-zatvorenia ale auto sa zavrie okamzite po zatvoreni dveri co je neprakticke. 

 

Vie niekto poradit? 
 

Dik :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, ericky napsal:

Ak vypnem motor, vystupim z auta a auto sam nezatvorim, ci uz cez kessy alebo priamo cez kluc, auto ostane otvorene, samo sa nezatvori. 

Ak je auto uzamknute a ja ho na dialku otvorim cez kluc, ale nenastupim do neho, tak auto sa po nejakej kratkej dobe samo zatvori. 

Toto je správné chování, ani jsem nevěděl, že infotainment umožnuje jiné nastavení (pokud odemknu a neotevřu dveře)... jinak to ani jít nemůže, pokud opustíš auto s klíčkem, mohlo by se auto zamknout se zvířetem, nebo dítětem uvnitř...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Martab napsal:

Safe mód jde doplnit jen kódováním? Z výroby (snad od počátku OIII, dřívější modely to měli jinak) je dodáván jen s alarmem, proto jsme to napsal tak jak jsme to napsal.

Myslim, ze nato je potrebny zamok s funkciou dvojiteho blokovania. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen doplním, že má O3, modelový rok 2016 z výroby má: hlídání vnitřního prostoru s hlídáním náklonu vozu, sirénou/alarmem - nemá SAFE, musel bych kvůli tomu měnit všechny čtyři zámky. 

Samozřejmě dokódovat to lze (když jsme v té sekci kódování) a jsou to změny jen v BCM v oblasti ZV Tuerkonfiguration jestli se nepletu :)

 

Editováno: , autor: Krosta
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...