Přejít na obsah

Možnosti kódování u OIII


Pawouk

Doporučené příspěvky

MODE je chranene SWaPom, odblokuje to malokto. Navyse potrebujes okrem toho dorobit fyzicke tlacidlo. A s ASR/ESC to nema absolutne nic spolocne. Su to dve absolutne odlisne veci a vobec sa neprepajaju a nedoplnaju

 

Ak chces mat rychly pristup k zmene rezimu ASR/ESC, dorob si fyzicke tlacidlo pred radiacu paku. Lista tlacidiel, par pinov, par kablikov a kodovanie. Vlastne u teba bez kodovania, kedze to uz vraj mas

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bojim se zeptat 🙂 ale koukal jsem na testy a diagnostiku, kdyz vyhodi Emision test status 'Not ready', znamena to ze nemuze provest test, nebo to muze byt chyba (ptam se kvuli STK)?

Jeste doplnim, ze vuz stal na miste s pustenym motorem, zahratym na provozni teplotu.

 

Screenshot_20231229-144044.png

Editováno: , autor: martin155
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...
V 27. 8. 2020 na 13:14, danielt1 napsal:

Jojo, v menu se mi to taky zobrazí, zrcátko se po zařazení začne sklápět, ale místo, plácnu, 20 stupňů se sklopí jen o 2. Takže je to vlastně k ničemu 😕

Vyřešil jsi to nakonec nějak? Mám úplně stejný problém. Zrcátko se pohne pouze o malý kousek. Octavia 3 (09/2017).

Editováno: , autor: dafro
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
před 12 hodinami, SROTTY napsal:

Ani to jít nemůže, protože octávky pro český trh nemají osazené patice v lampě.

Tak než něco takového napíšeš, tak si ověř fakta. Zadní lampy, které se dávaly u FL k předním halogenovým světlům, žárovku pro mlhovku mají již osazenou a stačí opravdu jen dokódovat. Top LED světla, ty které se u FL dávaly k full LED předním světlům, opravdu mlhovku osazenou nemají. A ne že by tam nebyla patice, nemá byt na co, ale jsou tam LED moduly a ten tam není a je potřeba použít pravé světlo z angličáku. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 34 minutami, SROTTY napsal:

A copak juri23 psal o tom, že má octávku po FL ? Já vycházel z toho, že má před FL.

A Ty jsi to věděl, že jsi mu napsal, že NE? Já to taky nevěděl, ale naspal jsem jak je to alternativně pro dvě různé verze světel, o kterých to mám ověřené.
Tys mu to zbořil generálně: NE.
A potichu si myslím, že mlhovku nemají jen TOP LED světla s LED moduly. Ty, které mají pro mlhu žárovku, půjdou všechny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dvojité zadní mlhové světlo. O3fl.

Adaptacja;

Sterownik: 09 Central Electrics

Imię: Leuchte27NSL RC6

Wartości: 

Lichtfunktion A 27: 

Poprzednia wartość: nicht aktiv

Nowa wartość: Nebelschlusslicht wenn kein Anhaenger gesteckt

Dimmwert AB 27: 

Poprzednia wartość: 0

Nowa wartość: 100

Lichtansteuerung HD AB 27: 

Poprzednia wartość: always

Nowa wartość: only_if_closed

Lasttyp 27:

Poprzednia wartość: not active

Nowa wartość: 9 - allgemeine Glühlampe 27W, auch H15

 

 

PŘÍKLAD PŘEMĚNY OSVĚTLENÍ. MLHA V AUTĚ.

 

 V TOVÁRNÍ VERZI JE AKTIVNÍ POUZE LAMPA NA LEVÉ STRANĚ (PRO BRITSKÉ OSTROVY - VPRAVO). DÍKY ÚPRAVĚ JSOU OBĚ SVÍTILNY SVÍTÍCÍ A JE TO V SOULADU SE ZÁKONEM (UZAVŘENÁ SVÍTIDLA MÁ SCHVÁLENÍ "F" A PŘEDPISY POVOLUJÍ DVĚ MLHY, POKUD JSOU UMÍSTĚNY Symetricky). PŘEMĚNA TĚCHTO SVĚTEL NA PŘÍDAVNÉ BRZDOVÉ SVĚTLOBY BY VŠAK BYLO NELEGÁLNÍ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...