Přejít na obsah

Možnosti kódování u OIII


Pawouk

Doporučené příspěvky

Tak to nikomu nedoporučuju :kol-32: , já to měl v OII (předpokládám že v tomto to bude podobné) nastaveno stále na výhřev zrcátek, a to i v létě, protože se mě to nechtělo pořád přepínat...

 

.... a po pěti letech mě odešel ten výhřev téměř zároveň v obou zrcádkách, a protože mám ještě ty zatmavovací, tak oprava - jedno 5 tis Kč a druhé 7 tis Kč (originál Škoda servis), takže to raději nechávejte na R , za to drobné snížení komfortu to asi stojí... kol119  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak VCDS kablík bych měl mít možnost si zapůjčit.

 

Ferdo : Co budeš odemě všechno potřeboval vědět, aby jsi mohl vzdáleně udělat ty změny ?

 

 

Trošku blbej dotaz, ale nechce se někomu ty všechny změny co jdou dokódovat shrnout do jednoho příspěvku ? Sice jsem celý topic přečetl, ale už zase nevím co všechno se dá dodělat. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 3 týdny později...

máte ještě někdo nějaké odkazy na funkční návody? sem s nimi....

 

nejvíc by mě zajímalo:

 

- aktivace asistenta přepínání dálkových světel

funkce u elektrických sedadel, že po vypnutí zapalování a otevření dveří poodjede sedadlo řidiče dozadu

- odstranění AV pásma na Columbusu, které je stejně k ničemu...

- přenastavit vlhkostní čidlo, tedy zabránění zamlžování oken...

aktivovat funkci Coming Home (CH) a Leaving Home  (LH) pro mlhovky (ale aby xenony nesvítily vůbec - tedy jejich deaktivace)

Ahoj,dostal jsi nejakou reakci na moznost nakodovani poodjeti sedadla po vypnuti zapalovani dozadu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, zdá se mi, že se mi pravé zrcátko samovolne prenastavuje,mam dokodovano sklápění zrcátka při zpátečce, ale po čase mám dojem,že bych mohl sledovat helikoptéry nade mnou, jak se mi zrcátko steluje směrem k obloze, autem jezdím jen ja, takže nikdo s tim nerype.

Má někdo podobný postřeh?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...