Jump to content
Pawouk

Možnosti kódování u OIII

Recommended Posts

Ahoj je tu niekto z Košíc a okolia ktorý by bol ochotný nakodovať nejaké funkcie?

Prosím napsal by někdo návod v vcds nejlépe v české verzi jak kodovat led v blinkrech??Omlouvám se zda už to tady někde je,ale je toho tady strašnej kotel.

Děkuji moc

Neviem, ci si sa pozrel na prvu stranku, ale ak by si sa pozrel, tak to najdes

https://www.briskoda.net/forums/topic/299424-octavia-iii-vcds-adaptations-tried-and-tested/page/2/#comment-4431164

Zdravim, chcem sa spytať, či niekto nevie ako sa cez OBD eleven koduju obrysove svetla, chcem tam dať ledky. Ďakujem (Octavia 3 2015 Xenon )

Ahoj, chci se zeptat jestli lze upravit rychlost při které se aktivuje upozornění na nezapnuté pasy ? Úplné vypnutí nechci. Rychlost je myslím nastavena cca na 25km chtěl bych to posunout na 50km poradíte někdo kde to změnit? OIII před FC

Zdravím všechny uživatele, 

Chtěl bych se zeptat je zde kdokoliv z Prahy kdo umí programovat Octavii 3 MR2016 style (rádio bolero) a udělal by mi následující úpravy:

Naklopení pravého zrcátka při zpátečce

Deaktivace AM pásma 

Zobrazení rychlosti ventilátoru při poloze AUTO

Vypnutí Start-Stopu bez chybového hlášení? 

Sent from my ANE-LX1 using Tapatalk

V 21. 8. 2017 na 13:22, ferda25 napsal:

Že by:

ENG116952-ENG116183-Leuchte16BLK SLB35BLK SL KC9-Lichtfunktion C 16,Daytime running lights

ENG116952-ENG116185-Leuchte16BLK SLB35BLK SL KC9-Dimmwert CD 16,127

ENG116953-ENG116202-Leuchte17TFL R BLK SRB3TFL R BLK SR KC3-Lichtfunktion C 17,Daytime running lights

ENG116953-ENG116204-Leuchte17TFL R BLK SRB3TFL R BLK SR KC3-Dimmwert CD 17,127

Úspěšné jsem kódoval dle návodu, podsvícení řas funguje pouze když mám zapnuté obrysovky. Pokud dám světla na auto, řasy nesvítí, prosím o radu, jak nakódovat i na volbu světel auto.

Děkuji.

V 3. 11. 2019 na 19:07, rarach89 napsal:

Tak jsem hodil LEDky do osvětlení nohou, do zrcátek komplet LED lampičky a do obrysovek (linky/řasy) Osram W5W 6000K. Nebylo potřeba nastavovat, nehází to chyby. A to ani na diag a ani v autě. S autem jsem 4x někam jel, přepínal světla a vše ok. Jediný proč jsem zapínal noťas bylo easy entry, ale to zase VCDS 18.9.0.2 nevidí info v jednotce 36. Může někdo mrknout jestli je správně 0010000200000500018480808080000000008181000000D400 (O3 před FL L&K)? Sedačka se mi odsune při otevření dveří a přisune při startu, ale v nastavení to jako položku nemám.

Pak jsem se koukal ještě pod 9 do kódování a nemám tam zaškrtnutý instalovaný osvětlení nohou a ani osvětlení nohou jako ambient osvětlení a přitom tam je osvětlení nohou z výroby, funguje i s ledkama bez chyb a lze přes columbus regulovat v nastavení. Nechápu.

To odklopení zrcátek až po startu a ne při odemčení někdo ví?

Vlastním stjené auto O3 před FL L&K, chtěl bych se zeptat jestli se podařilo nakodovat "Easy Entry" Popřípadě jaký je prosím správný postup?

před 18 minutami, misor1994 napsal:

Podla tohto videa som kodoval a svietia mi aj pri automatickom rezime

https://www.youtube.com/watch?v=zEoiIUeG5RM

pri automatickem rezimu, ale jen pokud ti sviti denni svicenni ne?  Pokud ti automaticky rezim spusti potkavaci svetla tak ti řasy zase nesviti uz ne?  Tagfahrlicht /(daytime running lights)  = denni svicení 🙂