Přejít na obsah

Možnosti kódování u OIII


Pawouk

Doporučené příspěvky

Stačí vyměnit dešťový senzor za správný typ. Opět i zde existují 2 typy senzoru - s climatronikem a bez climatroniku. Jiné řešení není - dokonce senzor je tak chytrý(dle testování), že při poklesu napětí zavře okna rovněž i bez deště.

Editováno: , autor: ferda25
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj ferdo25, když sem dám foto mého senzoru, tak poznáš jestli můj senzor bude při dešti zavírat okna? Také jsem zkoušel nakódovat aby se mi otevřeli zrcátek až při zapnutí zapalování, ale u toho sem se dostal nejdál, že když odemknu dálkou, tak se zrcátka sami otevřou a hned zavřou, a pak se otevřou až při tom nastartování! Nemůžu přijít na to jak obejít to prvotní otevření a zavření zrcátek při odemčení!? 

Screenshot_20200719-193145_Gallery.jpg

Editováno: , autor: kvasimodo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdravím, chtěl jsem na O3 FL (2017) nastavit rozsvícení blinkrů v zrcátkách při otevřeným kufru. Bohužel jsem v přizpůsobení v elektronice vůbec nenašel jednotlivá světla. Jediný co, tak v kódování ve dveřích řidiče můžu blinkry v zrcátkách trvale vypnout. Je nějaká možnost, jak danou funkcionalitu nastavit? Díky!

 

EDIT: Ještě by mě zajímalo, jak je to se sklopením spolujezdcova zrcátka při zpátečce. Mám to nakódovaný, při zpátečce se začne sklápet, ale je to o opravdu mini kousek. Četl jsem tu, že si ho mam nastavit do polohy, kde je to ok a pak se tam bude sklápět. To mi bohužel vůbec nefunguje.

Editováno: , autor: danielt1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...