Přejít na obsah

Možnosti kódování u OIII


Pawouk

Doporučené příspěvky

Tak jsem projel komplet specifikaci vozu co mám, a opravdu o DCC se tam nikde nepíše! V tom případě, co vše ovlivnuji přepínáním módu vrs? Asi jen servo a motor, že!? A mohu v budoucnu dát sportovní pružiny i s tlumiči? Jelikož jsem myslel, že mám DCC, tak jsem s tlumiči nepočítal,ale teď by to v tom případě mohlo být jinak? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pawouk, moc se Ti a všem ostatním omlouvám, že jsem zde zahájil špatné téma! Ale původní dotaz jsem měl, zda se to dá dokódovat na comfort mód, když je to sekce o kódování 🤷‍♂️a pak to už jelo prostě samovolně 😉Prosím na mé téma raději už nikdo dál neodpovídejte. Všem přeji krásné Vánoční svátky 😉

Editováno: , autor: kvasimodo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 godzin temu, kvasimodo napisał:

Ahoj,klucí.

Dotaz zní ,proč u nějakých aut je i komfort mod a u jiných viz. má octavia tento mod není ! Já mám : ( eco,normal,sport,individual )

 Dá se tento mod popřípadě dokódovat ? 

Jelikoz na nějakem videu zrovna tento komfort mod velice chvalili do města !

 

Octavia 3FL 2017 Car 5.4_2.txt

Gwiazdka 2020.jpg

Editováno: , autor: Langusta 2018
Uaktualnienie
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, kvasimodo napsal:

Pawouk, moc se Ti a všem ostatním omlouvám, že jsem zde zahájil špatné téma! Ale původní dotaz jsem měl, zda se to dá dokódovat na comfort mód, když je to sekce o kódování 🤷‍♂️a pak to už jelo prostě samovolně 😉Prosím na mé téma raději už nikdo dál neodpovídejte. Všem přeji krásné Vánoční svátky 😉

Musíš to příště dělat tak, že část své věty, týkající se místního tématu umístíš sem, s odkazem na to, že druhá část věty se nachází v jiném relevantním threadu. Tím již nic neporušíš :-)
Veselé Vánoce😉

  • Líbí se mi 1
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neviete niekto poradiť, či sa dá cez VCDS nejak uložiť pozícia sklopeného zrkadla pri cúvaní? Lebo niekedy po nakódovaní to funguje ako má, na ďalšom aute to sklopí len trochu, čiže nie dostatočne dole a včera som mal prípad opačný. Na ďalšom aute po nakódovaní sa zrkadlo vytočilo smerom dohora 🤷‍♀️ čiže, potreboval by som nejako uložiť správnu pozíciu, ktorú by som nastavil cez ten joystick. Díky

Editováno: , autor: djtombstone
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 23. 12. 2020 na 18:30, djtombstone napsal:

Veď pozri tlmice, ci do nich idu kable. Ale predface asi ani nemala moznost DCC.


Mnohem lepsi je kontrola primo pri mackani tlacitka zmeny modu. Pokud tam neni uvedeno DCC, nema je. Pak ani neni co kodovat.

 

Mimochodem, nespekuluj, predFL mela moznost DCC tlumicu, jen ne v prvnich rocnicich. 
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 16. 12. 2020 na 21:24, Honza110 napsal:

Ahoj všem,

chtěl bych poprosit o radu. Chystám se dodělat do své octavie 3 1.2 tsi vložku do topení tzv. PTC. Díly a vše potřebné mám sehnané i schémata atd. Ale potřeboval bych poradit s aktivací v jednotce.  V jednotce klimatizace jsem našel přímo možnost aktivace PTC 1000w, viz příloha. Jde mi o to, zda  je to ono a jestli to bude fungovat. 

Předem děkuji všem za rady.

ptc.jpg

Nikdo nic?

Dnes jsem vše natahal a připojil, zkoušel jsem aktivovat tuto položku, ale nic. Měřil jsem na pojistkách za relátkem, ale nesepnuli. Možná slabá baterie nebo nevím. V infotainmentu se mi objevila položka automatické topení. Byl bych moc vděčný za radu, když už jsem to zrealizoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 26. 12. 2020 na 16:55, LukášCBR napsal:

Dnes jsem si všiml, že mně přestalo fungovat naklopení zrcátka při zpátečce, přičemž mám ovladač v poloze R a v infotainmentu mám tuto volbu taky zaškrtnutou, takže nevím, asi nějaký zimní “šotek”. Příjde mi, že ani synchronní nastavení nějak nefunguje.

Zajímavé, totéž jsem pozoroval před několika dny u sebe. Nastavil jsem si to znovu a uložil opět do paměti sedadla, myslím že to již pracuje.
Přitom žádná pořádná zima není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...