Přejít na obsah

Možnosti kódování u OIII


Pawouk

Doporučené příspěvky

Ide to, len vacsina zabuda na zvysne adaptacie:

IDE03638-ENG116677-static AFS light-Abdimmgeschwindigkeit,50.0 %/s IDE03638-ENG116682-static AFS light-Maximaltemperatur,100.0 °C IDE03638-ENG116679-static AFS light-obere Grenztemperatur,95.0 °C IDE03638-ENG116681-static AFS light-Oberer Lenkradwinkel,90 ° IDE03638-ENG116680-static AFS light-untere Grenztemperatur,80.0 °C IDE03638-ENG116678-static AFS light-Unterer Lenkradwinkel,30

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Corner kodovani

 

BCM 09 
Bezpecnostni kod 31347
10 - Adaptace


Leuchte12NL LB45-Lichtfunktion B 12 změnit na Abbiegelicht links
Leuchte13NL RB5-Lichtfunktion B 13 změnit na Abbiegelicht rechts 


IDE03638-ENG116677-static AFS light-Abdimmgeschwindigkeit změnit na 50.0 %/s 
IDE03638-ENG116682-static AFS light-Maximaltemperatur změnit na 100.0 °C 
IDE03638-ENG116679-static AFS light-obere Grenztemperatur změnit na 95.0 °C 
IDE03638-ENG116681-static AFS light-Oberer Lenkradwinkel změnit na 90 ° 
IDE03638-ENG116680-static AFS light-untere Grenztemperatur změnit na 80.0 °C 
IDE03638-ENG116678-static AFS light-Unterer Lenkradwinkel změnit na 30

 

 

Hill Hold Control (HHC)
3 ABS

byte 25 zaskrtnout 0

 

 

Pripadne u nás zdarma v praze

www.auto-prestavby.cz

 

Editováno: , autor: jtfcobra
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

17 minutes ago, viktor said:

Jak to je prosím s automatickým svícením? Kupoval jsem teď o3 a myslel jsem ze budou svítit přes den je ty svislý. Ale přijde mi ze svítí všechno porad. Nebo to ma nějaký číslo, kde se to přepne už jen když je trochu sero?

Jo už to chápu - vyreseno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, je tu ještě někdo disponující VAGem/VCP z Moravskoslezského kraje, který by mi dokázal nakódovat u ambientního osvětlení 30 barev, namísto originálních 10?

Bohužel se mi to za pomoci Caristy a CarScanneru nedaří. 
Díky. 

Editováno: , autor: LukášCBR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím  chci se zeptat a nikde jsem nenašel zda je to možné.Mám nakodované rozpoznavání značek přes kameru a mám Columbuse.O co mi jde Zda je možné zobrazovat značky z navigace na Maxidotu?Nevím jestli nemám špatně nakodováno ale neustale se mi v navigaci zobrazují značky z kamery,což  je při nepřečtení značek obce k ničemu.Vím že existuje možnost zobrazení značek v naviagaci u aut bez kamery,ale četl jsem že v kombinaci obojího dává přednost zobrazení značek z navigace o což mi jde,ale mě se cpou značky z kamery.O3 2013 Díky za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Petr Kubíček napsal:

Zdravím  chci se zeptat a nikde jsem nenašel zda je to možné.Mám nakodované rozpoznavání značek přes kameru a mám Columbuse.O co mi jde Zda je možné zobrazovat značky z navigace na Maxidotu?Nevím jestli nemám špatně nakodováno ale neustale se mi v navigaci zobrazují značky z kamery,což  je při nepřečtení značek obce k ničemu.Vím že existuje možnost zobrazení značek v naviagaci u aut bez kamery,ale četl jsem že v kombinaci obojího dává přednost zobrazení značek z navigace o což mi jde,ale mě se cpou značky z kamery.O3 2013 Díky za radu

 

Pokud jsi puvodne mel kameru a nemel dokodovane cteni dopravnich znacek musis to zapnout i v jednotce 17

 

Controller 17 (Instruments)

07 Coding

Byte 5

Bit 2 Enable - "Traffic Sign Recognition installed"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...