Přejít na obsah

Možnosti kódování u OIII


Pawouk

Doporučené příspěvky

Hodnota ztlumení při blinkrech by asi byla optimální taková na jakou se ledky ztlumí po zapnutí světel, aby se intezita led při blikání se zapnutými světly už neměnila,

ví (najde) někdo kolik je tam ? 

Na videu je asi o něco víc než 35 že ano.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hravec > Ahoj. Můžeš mi prosím tě jednoduše vysvetlit jestli by šlo nastavit moje sedadla aby hřála víc ? Podle mě hřejou na prd a servis mi tvrdí že to takhle stačí. Já tvrdím že čínská podložka za 500kc hřeje líp.  Nejsem z těhle tabulek co jsi sem vložil moc chytrej (mám pocit ,že tam vidím spíš nižší hodnoty v tom doporučení )  . Díky za odpověď

Editováno: , autor: memory2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Kdybys viděl co teď dělá to Bolero na tom RSu...dáš si na SD kartu fotky a za jízdy si můžeš spustit Slide-show všech těch fotek. V pozadí hraje hudba a ty si můžeš prohlídnou fotky(lze nastavit postupnou změnu v intervalu po 5 sekundách od 5 do 30 sekund). Obrázky lze otáčet posouvat ručně... Určitě to lze aktivovat i na novém Columbusu.

Editováno: , autor: ferda25
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to četl už na vláknu RS. Pro spolujezdce dobrý, ale jako řidič bych to radši nevyužíval :kol-28: . Ferdo, asi jsem se unáhlil, jak jsem zapnul AKTIV u zobrazení konce omezení rychlosti (místo toho, aby značka z displeje zmizela, tak se tam zobrazí značka konec zákazu a tím pádem překryje případný zákaz předjíždění). Dá se nastavit také doba, po kterou zůstává značka na displeji? Pokud by jsi mi návod poslal do SZ byl bych ti vděčný (kde jsem to odklikl s tím koncem zákazu a kde se nastavuje doba zobrazení). Klidně pošli i své číslo účtu a za tu radu ti rád zaplatím. Přeci jen abych znova jezdil do Strakonic je to na benzín trochu drahé, tak bych tady v okolí navštívil někoho, kdo to inzeruje, ale radši s konkrétním návodem, abych si to ohlídal. Každý není jako ty!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

tak jsem byl včera také na výletě za ferdou25 a musím říct, že je to borec. Samá chvála. Aktivoval XDS - elektronický diferenciál, HHC - asistent rozjezdu do kopce, TPMS - sledování tlaku v pneumatikách, corner mlhovky, sklopení zrcátka při zařazené zpátečce na straně spolujezdce, automatické zavření oken za deště, obě zadní mlhovky, přepnutí Living Home na mlhovky, protočení ručiček po zapnutí klíčku. Všechno odskoušeno a funguje. Jen jsme nevěděli, jak moc se zrcátko sklápí. Máte s tím někdo zkušenost? Asi to bude subjektivní, ale podle mne se sklopí málo, i když večer při couvání do garáže to nakonec celkem stačilo. Určitě se mi podaří vyladit provozní polohu tak, aby po sklopení bylo vidět to, co potřebuji. Nicméně pokud jsem to sklápěl ručně, bylo to dolů skoro až na doraz.

Editováno: , autor: signoflife
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...