Jump to content
Pawouk

Možnosti kódování u OIII

Recommended Posts

před 3 hodinami, osobne napsal:

To si ale moc nepomuzes, protoze pri rekuperaci dochazi k prebijeni s napetim kolem 15V a ty nebudes mit dostatecnou rezervu kapacity, aby to baterie zvladla absorbovat, znicis si baterii vysokym prebijenim.

to neni ON/OFF to zvysene napeti pri rekuperaci ridi  monitor AKU a skutecne to neni vzdy 15V

Ahoj, deaktivace Start/Stop s DSG po startu u OIII RS (MR2019) + Lap Timer.. ideálně Praha (příp. okolí)? Děkuji.

Ahoj, najde se tu někdo na nakodování led osvětlení SPZ?  Sokolov. Díky

Dobrý den, když potřebujete uniknout z prostoru pod zrcadlem, musíte kódovat levé a pravé zrcátko s podsvícením. Změnil jsem zrcadla dříve 6pin

2 godziny temu, marko100le napisał:

https://www.youtube.com/watch?v=dz3hXdwOZLw

Ahojte borci ,poradil by niekto ako nato.

celkom sa mi to páči.

ak to niekto už riesil 

Podświetlenie wskazówek zegarów w OIII FL 

VCDS AKP 18.2.1: 17-Zest.wskaźników, Adaptacja UDS

Kanał (1B)

ENG125906-ENG1269

933-Illumination _algorithm-Pointer illumination_ algorithm

Wartość zapisana:

terminal 58xd log bus_parkinglight

Nowa wartość:

- terminal 58xt bus_aktywować 

- terminal 58xd log bus parkinglight

- terminal 58xs bus

- terminal 58xd log bus terminal 15

- niedostępne 

https://youtu.be/dz3hXdwOZLw

Poradí mi někdo LED řasy (přední obrysovky), odsun sedačky při výstupu/nástupu? Nastavují se LED v zrcátkách (osvětlení nástupního prostoru)? A pak bych potřeboval přenastavit zrcátka aby se odklápěly až při startování a ne při odemčení auta, to mě neskutečně vytáčí pokud jdu 3x pro něco do auta před barák a zrcátka jezdí sem a tam zcela zbytečně.

18 minut temu, marko100le napisał:

Langusta 2018 dakujem za rýchlu odpoved. mám octaviu3 pred FL  tak dufam že to pôjde.

vyskúšam a dám vedieť

Toto kódování bude fungovat, mám také Octavie 3 FL a funguje to v mém autě, nezapomenutelný pohled Pozdravy

Tak jsem hodil LEDky do osvětlení nohou, do zrcátek komplet LED lampičky a do obrysovek (linky/řasy) Osram W5W 6000K. Nebylo potřeba nastavovat, nehází to chyby. A to ani na diag a ani v autě. S autem jsem 4x někam jel, přepínal světla a vše ok. Jediný proč jsem zapínal noťas bylo easy entry, ale to zase VCDS 18.9.0.2 nevidí info v jednotce 36. Může někdo mrknout jestli je správně 0010000200000500018480808080000000008181000000D400 (O3 před FL L&K)? Sedačka se mi odsune při otevření dveří a přisune při startu, ale v nastavení to jako položku nemám.

Pak jsem se koukal ještě pod 9 do kódování a nemám tam zaškrtnutý instalovaný osvětlení nohou a ani osvětlení nohou jako ambient osvětlení a přitom tam je osvětlení nohou z výroby, funguje i s ledkama bez chyb a lze přes columbus regulovat v nastavení. Nechápu.

To odklopení zrcátek až po startu a ne při odemčení někdo ví?

nemate nekdo postup jak zkalibrovat rucicky budiku po jejich vymene? pres VCDS 🙂 

Edited by kvetosm

Ahojte , dá sa nakódovať     automatické doťahovanie okien po zamknutí auta ?

nemyslím tým dlhšie zatlačenie zamykania na dialkovom  

Ahoj. Tak jsem mel par kabelu pujcenych a tyto jsou uplne na prd, kdyz vlastnite vuz 2019. Posilam ofocene tistaky kopii cinskych jako by se tvaricich HEX V2. 

IMG_20191108_152900.jpg

IMG_20191108_152946.jpg

Prosím o radu, neví někdo jako nakodovat aby se pří corneru rozsvítili obě žárovky (octavia RS před fl.

Dnia Saturday, November 09, 2019 o 18:37, RadekN70 napisał:

Prosím o radu, neví někdo jako nakodovat aby se pří corneru rozsvítili obě žárovky (octavia RS před fl.

https://youtu.be/VpRtxzfva_w

Kluci prosím kdo by mi nakodoval pár vecicek v Ostravě.Řasy, protočení ruček atd.Oct 3 2019 Dekuji

Edited by Pitris.K

Čau, nějaká rada nebo postup jak nastavit pravé zrcátko při couvání aby se víc naklápělo. U Leona mi šlo pěkně dolů, tady tak 4mm a dost.

Ovladač do polohy R, zařadit R a potom ovladačem zrcátek nastavit požadovanou polohu. Potom se bude zrcátko "přepínat" mezi normální a toto nastavenou pro couvání.

Prosím o pomoc, klidně do SZ ( odměna jistá)

Vyměnil jsem v předních mlhovkách žárovky LED místo Halogenů. Jelikož u RS jsou v jedné mlhovce 2 žárovky kdy pří mlhovkách svítí obě a při aktivaci Corneru jen jedna tak mi to vyhazuje chybu "statické zatáčkové světlo vadné".

Dokázal by mi někdo poradit v jakém kanálu přizpůsobení najdu nastavení této žárovky. 

děkuji

před 10 hodinami, martikk napsal:

Čau, nějaká rada nebo postup jak nastavit pravé zrcátko při couvání aby se víc naklápělo. U Leona mi šlo pěkně dolů, tady tak 4mm a dost.

Ale..nemas to nahodou iba dokodovane?Pretoze toto funguje ako pise Martab iba vtedy,ak mas sedadlo v elektrike.Ak nemas,sklapa sa iba malicky kusok,ale lepsie,ako nic.

Ahoj, mám dotaz. Zapnul jsem si k předním denním LED páskům i zadní LEDky, ale zároveň se zapnulo i osvětlení SPZ. Lze Vypnout SPZ, aby svítilo jen v poloze AUTO a dál..... 

Android Auto https://www.eftermontering.se/musik-interface/6486-988-wireless-carplay-adapter-audi-volvo-mercedes.html#/10-valj_din_bil-vw_skoda_seat