Přejít na obsah

Kódování Yeti - aktivace skrytých funkcí


osobne

Doporučené příspěvky

Musim konstatovat, ze asistent rozjezdu do kopce aktivovany pres Caristu mi funguje perfektne. Jako priplatkovou vybavu bych si to nekoupil, urcite by za to skodovka chtela nekolik tisic, ale kdyz to mam takhle zdarma, tak se mi to libi. Jsem myslel, ze to v Yeti Active ani nebude a ono to tam je, staci jen aktivovat.

:-)

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 1 rok později...

Zdravím pánové, chtěl jsem se zeptat. chtěl jsem si aktivovat protočení ručiček na yetim r.v.2015 a diag mi napsala že kanál není dotupný?

Jinak všechny serepetičky jsem úspěšně aktivoval.

Přitom u okty r.v.2009 mi to šlo a to má minimální výbavu. Nemá ani maxidot. Yeti má skoro full výbavu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za nabídku, ale o úpravě motoru neuvažuju. A to protočení ručiček je jedinné co mi nejde. A upřímě řikám, že to zas tak nutně nepotřebuju k životu. Jenom mě zajímalo kde je chyba. A evidentně bude mezi sedadlem a pc ? 

Nedělal jsem to Caristou. Mám VCDS

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ferda25: Díky za radu, zkusím až přijdu z práce a dám vědět. Já to zkoušel takhle:

modul 17 - přístrojová deska

10 - adaptace

a tam mi to nabízí "inscenace"

ale pak mi to napíše  "kanál není přístupný".

Mám vcds v češtině.

 

motorpower: možná bych do toho i šel, ale teď nejsou penízky na takové úpravy. Jak mi řekla manželka:  Nejdřív nová koupelna a wc a pak si kup co chceš?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 7 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...