Přejít na obsah

Výměna oleje v DSG (6 st.)


camron

Doporučené příspěvky

Do převodovky, zvlast do DSGcka, bych nic jinyho nez original nelil. Kdyz sem menil loziska v prevodovce (manual) u Sixty tak rikal, ze je v tom (diky revizim dilu - povrchy lozisek) takovy bordel, ze ta druhovyroba uz nezvlada aktualizovat slozeni podle toho co zrovna koncern vyrabi takze by nic jinyho neriskoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Souhlasím.

3000 za výměnu v autorizáku??Fasuje se 6 litrů oleje(stačí 5)-nevím kolik stojí v autorizáku ale asi 500,-Kč,+ filtr+ práce.Slušná ceny bych řekl.

Jasně,pokud někdo použije olej do DSG od Febi,což jasně není doporučováno,filtr no name tak se pak nedivme,že to někdo udělá za dvojku..Osobně bych si to nikdy nelajzl.

DSG není manuál,kterých se po vrakáči válí za pár kaček spousta

A ještě dodám...jak se říká-když chceš mít opičku,musíš mít na banány.A jak to vidím,přesně to pasuje.

Jezdí k nám na servis mlaďoši,co si za pade koupili staré pětkové nebo sedmočkové Báwo,ale na servis už jim nezbylo a diví se,co na to některé věci stojí.

Editováno: , autor: cosby
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no právě proto, že v té převodovce občas končí kde co, tak bych ten průplach u bazarovky, úplně nezatracoval. Nadruhou stranu to by znamenalo DSG s nejasnou servisní historií  a takové auto přece nikdo nekoupí :-)

Editováno: , autor: Wittmann
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mechanik, co dela ve skodovce mi rikal, ze jestli si chci sehnat vlastni olej- nektere veci si shanim sam, jemu to nevadi- tak mi vlastni olej do prevodovky nenaleje, bud original, nebo nic, ze pak neni zvedavy na komplikace.. takze kdyz tak origo.. a jeste origo se pry lisi podle vinka, druh a slozeni oleje se ruzne aktualizuje..  no je to hroznej hokej ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...
  • o 9 měsíců později...
V 27. 9. 2015 na 14:45, xavier napsal:

Na mou Octavii 3 používám výhradně originální DSG olej G05 218 2A2 koupím 6 litrů + filtr a v autorizovaném servise Škoda mi ho vymění za 700 i s dph. Hlavně nedělat proplach ten je vyrobcem DSG převodovek nedoporučován. Já už mám najeto 186 tis. A již jsem měnil 4x u nového při 50 tis a pak měním co 40 tisíc km a převodovka jede jak nová perfektně.

 

WP_000920.jpg

WP_000921.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl byl urgentní dotaz (níže). Ve čtvrtek si chci vyměnit olej v DSG 6°. Materiál mám. Vše origo. Postup nastudovaný mám. Hlídání teplot (35 - 45°C) při vypuštění přebytku oleje jsem nastudoval.  SOučasně jsem četl, že teplota STARÉHO oleje při vypouštění by neměla přesáhnout 35°C.  ALE...

 

Abych se připravil na čtvrtek, tak jsem dnes sledoval teplotu oleje v převodovce. Ráno 19°C, po ujetí cca 5 km už těc 35°C. Pak jsem jezdil dál a vylezlo to až na 90°C. Při současných venkovních telotách to bude chladnout velmi pomalu. K místu, kde se bude olej měnit to mám kolem 10 km.

 

Takže mám auto na místo výměny přivést předem. Pak ujet pár km, aby se olej ohřál na cca 30°C a vypouštět? Nalévat atd?

 

Jak to děláte vy? Co byste doporučili?

 

MOc dík za rychlé odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...