Přejít na obsah

Zamena STREAMu za AUDIENCE


Doporučené příspěvky

Nazdar. Prosim vas blbnul mne v auti Stream, radio aj cd a tak som ho vymenil za Audience. Teraz prijem radia na jednicku cd parada dokonca mp3 plus 6cd. Problem je ze ten stream pokial fungoval mal kvalitnejsi a cistejsi zvuk ako ta audience ked som mu nalozil do plna. Viete niekto ci sa stym da nieco robit, alebo ho strelim dalej. Dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobre takze najlepsie pozriet to kodovanie? Mam VCDS ale nemam aktivny codingcalkulator. Bez tohi to nespravim co? Mozte mi napisat postup ako pozriet to kodovanie.Dik.

A dokonca este som zabudol poznamenat ze pri prepinani equalizera neviem presne tie ponuky tusim rock, classic, pop.... atd. je tam toho viac tak vlastne hraje furt stejne. Takze neco je spatne.

Editováno: , autor: semirr96
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Ahoj tak konecne som sa dostal k tomu kodovaniu dodavam obrazok s aktualnym kodom. Vyskocila mne tam aj napoveda len sa neviem orientovat v tych cislach. Akorat mozem este dodat ze mam maxidot, climatronic, latkove calunenie dveri, 8 repro a bez externeho zosilovaca, bez parkovacich senzorov, bez cd menica. Dik

post-33756-0-07748200-1468410244_thumb.p

Editováno: , autor: semirr96
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud se nepletu, tak tam mas nakodovany ten Sound System. Kodovani by snad melo byt 0040400. Prvni 4 je kontrola spravneho pripojeni a funkcnosti vsech 8 reproduktoru. Druha 4 znaci, ze je k radiu pripojeno 8 pasivnich reproduktoru. No a ta 2 byla Sound System v kozenem interieru.

 

Ale odhaduji to jen z neceho, co jsem nasel na internetu. Lepsi by bylo, kdybys sem hodil print screen i s tou napovedou pro kodovani.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 let později...
V 1. 8. 2018 na 20:42, rs1 napsal:

Ahoj otevíráme tohle téma po dlouhé době :-)

Prosím vás koupil jsem si rádio audience MP3 do své Octavie 2rs rv2006. Kód bwa.

Původní rádio jsem měl jen audience bez MP3 a mám v autě sound systém.

Pan psal že má taky sound systém od kterého jsem rádio kupoval ale po zapojení do auta rádio nevydává žádný zvuk. Nevíte po čem jít? Děkuji 

V 13. 7. 2016 na 18:47, LucasCZE napsal:

Melo by to byt jak jsem psal, takze 0040400. ;)

 

 

IMG_20220527_144914.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...