Přejít na obsah

Chyby 004759 a 000136


Hanys.cz

Doporučené příspěvky

Uvidíš, jak se to bude chovat dál. Ale nechápu, jak by mohl špatný, protejkající vstřik zapříčinit tlakování/praskání přívodní benzínový hadice. No asi tam toho bylo víc, máš nový vs. čerpadlo i to v nádrži, tak teď už to můžou bejt jen ty vstřiky B) Už jsi platil a máš info, jestli taky čistili sání, když to měli dole?

 

Ten chybějící "vrzající" zvuk bych teda přisuzoval vstřiku, když už není slyšet. @Ort Ty jsi tedy starty a výpadky výkonu pořešil novým vs. čerpadlem a tím updatem sw a vše OK? Za kolik teď v průměru jezdíš? Ono otestovat tady vstřik nejde jinak než je vyndat :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten zvuk je tam jen sporadicky. Nedokážu si představit, jak vstřik dokáže udělat takový zvuk...

 

Ano, nový čerpadlo, po výměně čerpadla ihned odešla jedna cívka a potom upgrade SW, nyní bez problému. Vstřiky vyndavat nehodlám, maximálně zkoušku výkonu na válcovně, ale spíš ne... :D

 

Vzhledem k tomu, že jezdím trasu cca 10 km, a že je to tu na západě samý kopec, dlouhodobá spotřeba dle PP je 7,5 l/100km, což dle mých výpočtů sedí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nevím, ony vstřiky asi jen tak neodchází, ale dávám tomu za vinu LPG, hádám že když auto jede na LPG tak vstřiky drží větší tlak nebo respektivně tlak déle než normálně, když to vstřiku jednou za čas a proto jsou opotřebené. 700km teď bylo jako za mlada až včera jeden špatný start a dnes 2, kupodivu ne ráno a nebylo to tak hrozné. 

 

Udělalo to když auto stálo pár hodin na fakt pořádným slunku. Pamatuji že mi technik škodovky říkal, že u starších aut se stávalo pokud stály dlouho na slunku tak tím teplem vstřiky trošku ukapávali. Nevím co je na tom pravda. Jestli to je možný. No zítra tam už konečně zajedu podívat se na fakturu a domluvit se na ostatní vstřiky, pro mě to bude jistota a už mě to nezabije pár tisícovek. Ale vstřiky si dovezu už vlastní. 4000 za jeden je fakt moc....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Ort Jasně, je to jen spekulace, že ten zvuk dělá vstřik. Prostě se objevil jak u zástavby LPG tak serie, takže je to věc v serii, no a pokud to nyní Hanys nepozoruje, tak jestli servis neudělal nic jinýho že vyměnil jeden vstřik a vyčistil sání, tak usuzuju, že to bude spíš ten vstřik než sání. To neznamená, že se musíš vrhnout na rozborku B) ale je to věc, kterou já osobně neslyšel a podle mě to není uplně normální zvuk, tak třeba se zkušenost někdy hodí. S Tvou průměrnou spotřebou to vypadá že, je vše OK, jezdi v klidu dál, šak u Tebe ten zvuk nebyl tak výrazný.

 

@Hanys.cz Až vyměníš zbývající 3 vstřiky, budeš jezdit o další 4l míň :t Taky myslím, že když mimo start přivstřikujou při LPG jen max. 20%, tak dostávaj víc zabrat než čistě na benzín. Zas ale, když už to měli jednou venku, tak přece mohli minimálně zkouknout, případně testnout ty zbývající taky, ne? Opravdu mě zajímá, co přesně dělali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to je škoda, že Ti to nevyfotili, čistý sání u TSI po 180tkm, to se na to museli seběhnout mrknout všichni v servisu :D Jestli se opravdu vrhneš i na ty zbylé vstřiky, a pokud tedy opravdu nic nečistili, požádal bys toho, kdo to bude měnit aby to sání a kanálky kolem sacích ventilů sfotil?

 

Pak si všichni bez LPG doděláme alespoň "Monotronic" pro přívstřik nějakýho "čistidla" do sání, když nám koncern a jeho kolegové z oboru přímovstřikem přidělali takový radosti ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj reknu jim to.

Tak jsem to ze zajimavosti pocital na mobilu.

Spojka 16000
Brzdy 8000
Odlucovac 5000
Cerpadlo v nadrzi 3500
Cerpadlo vysokotlake 5000
Rozvod 8000
Vstrik 4000
Hadice od benzinu 1400
Novy reprak soundsystemu 1600
A pristi tyden vstriky 4500
A velky servis lpg za 3000

A oprava kabelaze na twindooru pul dne prace.

Za ty prachy jsem mohl mit novej lak [emoji3] a kuzi na volantu a sedackach [emoji3]

Auto mam v kvetnu rok.

Do unora vse ok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak auto mám doma, tentokrát jsem i platil za servis po 3 týdnech.

 

Takže tady:

výměna vstřiku ve škodě 2870 bez DPH + 2310 bez dph práce + 3x můj vstřik po 1200 bez dph

nejaký pomocný materiál za 200 bez dane

palivová hadice 1070 bez dph + 660 bez dph výměna

 

Na fotku sání jsem zapomněl, ale jedu tam příští týden na tepování sedaček tak mu řeknu ať mi ji dá

 

Dostal jsem slevu na díly 15% + na práci. Měl jsem platit 12,8 a platil jsem 8,7

 

Fotky vstřikovačů (původních) v příloze, auto zatím ok

 

20170616_141456829_iOS.thumb.jpg.398c348bc778b55106d3ce8243df1d4f.jpg20170616_141506823_iOS.thumb.jpg.a285fc9e31d4d98ff1e5140657e3c81a.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže nejen starty vyřešený, tak už jen jezdit B) Jak jsi na tom byl se spotřebou po výměně toho 3tího vstřiku, zůstalo to na těch cca 8,5 a nebo ještě kleslo?

 

Na to foto zkus nezapomenout, čistej stav je věc co so hned tak nevidí u těhle potvor.

 

Co vidím, tak jeden z těch tří vstřiků jim asi nešel dobře ven, ale to bejvá, jinak na ty km nevypadaj nijak špatně, ale že by byly čistý jako když se nejezdí... Tak foto ventilů, díky :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No takové práce penez a stejně to zlobí, hodil bych to ze skály, a pak že jsou TDI poruchová. Podle mě si TSI s TDI nezadají. Všechno stejný konzumní šmejd 120 tisíc/5 let a vyhodit to do zběrného dvora. Kdyby si za to aspon neřikaly ceny jak za auto co má vydržet po celý život. Střílí to jak rohlíky za královské ceny.

Editováno: , autor: 15degren
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak ta P2293 už tu byla několikrát, že? A autorizák měl měřit a nikdy nic nezměřil, vždy vše OK ...

http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/18725/P2293/008851

https://translate.google.cz/translate?sl=auto&tl=en&js=y&prev=_t&hl=cs&ie=UTF-8&u=http%3A%2F%2Fwww.gerritspeek.nl%2Fvag-com_dtc-18725.html&edit-text=

 

Když se to s prominutím tak s..., je to trochu vošemetný brát díly někde a servisovat zase jinde, to pak nevíš, jestli je to dílem nebo prací a záruka se řeší složitě ... Každopádně, sání měli servisáci nyní 2x dole, nový vstřiky, nový vs. čerpadlo, nový čerpadlo v nádrži, tak ještě vyměnit čidlo na railu a pak to shodit víš kde ... Je vše dotaženo, neteče/nesákne opět někde na spojích benzín?

Do doby, než opravdu odpojíš LPG (myslím má dvě pojistky) a necháš to jezdit jen na benzín, a nebo si naopak necháš to LPG odblokovat a přečíst, to bude jen tápání a měnění dílů.

 

Na 5km ráno tam a to samý odpo zpět, to bych se na to LPG ani nepodíval, pokud nebude benzínová část OK.

Editováno: , autor: rayx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, Hanys.cz napsal:

Zizra rano to lpg odpojim, tahle chyba se objevuje jen kdyz jedu na lpg v nizkych rychlostech, treb rozjezd nebo couvani.

A taky tato chyba zacala po vymene rozvodu.

A, na to měření v tom množství informací jsem tedy zapomněl, snad to tedy skutečně provedli a ne jen fakturovali.

Rozvody v tom budou nevinně, jsem zvědav, jak se bude chovat bez LPG. No ale protože jsi poznal rozdíl po výměně 3tího vstřiku, tak snad ne vše se měnilo "zbytečně"

Holt si autí během těch 3-4měsíců zvyklo na pravidelnou skoro denní péči a tak se o ni nyní zase hlásí, aby se náhodou nezapomnělo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem odpojil ráno pojistky z LPG, sice nelze LPG teď zapnout, ovládání nesvítí, nesepíná ani ventil na nádrži k kufru, ale EPC mi pořád nesvítí. Pořád přemýšlím, proč nesvítí??? Další věc je že kdybych neměl na OBD zapojenou GPS tak bych ani o DTC chybách nevěděl, protože sice probliknou, ale hned zmizí z dotu, ani motůrek to nerozsvítí. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někdo to asi dobře zapojil ... Sice si myslíš, že dřív EPC při zapnutí zapalování svítilo, ale je to tak skutečně? Kontrolka EPC v testu akčních členů pro přístroje svítí nebo ne? Třeba ji "vypnuli" pájkou nebo něčím méně komplikovaným :D

Co start s odpojenou štávou pro LPG, stejný nebo normál?  A píšeš o chybách, se objevili nějaký nový? No pojistky jsi tahal právě proto, aby LPG nešlo zapnout a ovládání nesvítilo B)

Editováno: , autor: rayx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak nevím, o jakých problikávajících chybách mluvíš, ale píchni to na VAG, načti chyby v motoru a bude jasno (MAXik přece nezobrazí všechny errory ...). Zároveň si otestuješ tu kontrolku EPC, ve VAG půjdeš do 17 Přístroje - 03 akční členy - a protože je to novější UDS, nemá to sekvenci ale vybereš si z menu, co chceš otestovat (nevím, jak bude značeno, jestli jako EPC nebo kontrolka elektrického pedálu akcelerace či ještě jinak). Pokud EPC v testu bude svítit, tak je to nějak divně řešený, ale tipuju, že se nerozsvítí, to byla pro někoho "jednodušší" cesta jak řešit problém ... Značení kontrolky je K132, žádný separátní vedení pro ni do přístrojů nevede.

Dnes už takovej hic nebude, nespláchlo vás to přes noc?

Editováno: , autor: rayx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...