Hanys.cz

Chyby 004759 a 000136

402 příspěvků k tomuto tématu

No vlastně všechny chyby DTC P..... co jsem tu kdy psal, jsem viděl pouze na GPS a VCDS, protože auto nic nehlásilo, maximálně problikl motorek nebo nápis motor do servisu na maxidotu, ale okamžitě se to smazalo.GPS to nemaže, to jsem testoval. 

Otestuji to dnes kolem poledne. 

Začalo pršet asi ve 3 ráno, strašný vichr, bouřka...polámalo mi to rajčata na terase :-( 

Jinak ráno start na pohodu, jezdím jen na benzín. 

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Tak s chybama je to normální stav, na Maxiku se objeví opravdu jen závažný chyby, ostatní, většinou sporadický, tiše seděj a čekaj v dané ECU, jestli se budou opakovat, takže je načteš jen diagem.

Písni po testu, jsem fakt zvědav, jestli jí rozsvítíš, stačí na zapnutý zapalování, motor nemusí (myslím ani by neměl) běžet. No, s tím odpojením LPG natvrdo od štávy jsem to do Tebe tlačil už dřív, myslím si, že to od namontování ani za předchozích majitelů už servis nevidělo. Moje teorie, pokud jezdils na LPG, tak v systému byl řízeně nastavenej nižší tlak a čerpadlo v nádrži pak na standardní 1-2 spuštění nebylo schopný vytvořit pro start požadovaný tlak. Proč to je na dohledání. Takže jezdi dál jen na benzin a dořeš odemčení/servis LPG, minimálně pro to, aby si to další BRC znalej technik dokázal testnout, bez toho budeš vždy v pasti.

Tak rajčata je to nejmenší, noc na dnešek byla opravdu vydařená ...

Upraveno uživatelem rayx
0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se