Přejít na obsah

Chorvatsko - kvalita paliva


marty

Doporučené příspěvky

Ahoj,

 

kdo jede na Istrii, tak nedoporučuju brát naftu na Petrolu u Vodnjanu. U nás beru Vervu a na zpáteční cestu jsem nabral plnou nadrž na téhle pumpě. Po 30 km mi začala svítit kontrolka elektroniky motoru (obrázek motoru). Jedna z možností, proč svítí je nekvalitní palivo. Po natankování Vervy po návratu je vše OK.

Hezkou dovolenou!

 

M.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ahoj, na INA jsem nabral 2x 50l eurodiesel BS class a pohoda. Jen motor byl trochu hlučnější a to je tahle nafta aditivovaná...

Superb 2.0. Tdi 103kw spotřeba podle tankování mě vyšla 5,47, 3 dospělí lidi, hromada věcí a piva na 14 dní v krásném malém Drveniku☺

Editováno: , autor: xtrack
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Já většinou tankuju v HR na čerpačkách INA. Nikdy jsem s tím problém neměl. Letos jsem při cestě tam tankoval na čs TIFON na A1 před Karlovacem, při cestě zpět INA v Omiši. Cestou zpět pak ještě na ENI Loipersdorf na A2. Všechny 3 tankování bez problému 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...