Přejít na obsah

Automatický spínač světel - neoriginální řešení Made in PRC


miklisek

Doporučené příspěvky

Ma uz rok an CG a bez problemu, spina normalne, akorat ted premistim cidlo nahoru na sklo doprostred, abych eliminoval stiny velkych baraku ... Mam to stare s krabickou, VW verzi, mam to predelane na bilo ( jako b ude cele auto )

To anstaveni, musis se to delat celkem rychle, zkousel jsi?

Editováno: , autor: danikd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Máte to také tak ?

U auta mi praskly H7 žárovky a bylo mi divné, že se mi nerozsvítila kontrolka prasklé žárovky. Žárovky jsem vyměnil a vyzkoušel jednu odpojit ( simulace prasklé žárovky ) a kontrolka se opět nerozsvítila. Stalo se to někomu s tímto přepínačem světel ? Je možné, že tento spínač eliminuje upozornění na prasklou žárovku ? Pokud ano, myslíte si někdo, že by bylo možné instalovat do světel LED H7 ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 3 měsíce později...

Nechci dráždit hada bosou nohou vkládáním inzerátu, ale myslím, že tady to najdete asi nejrychleji. Prodal jsem Rapida a zůstal mi doma automatický přepínač (zelené podsvícení), tak kdyby o něj byl zájem, tak mi napište. Konkrétní cenu záměrně neuvádím, ale chci za něj polovinu tisícovky Kč.:D:D

Snad mě Pawouk neukamenuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...
  • o 4 roky později...

Ahojte, 

 

Dovolím si to tu trochu oživit. Sice mám F2, ale toto je zde asi nejvýživnější vlákno na toto téma. 

 

Nenašel někdo z vás způsob, jak u těchto "zázraků" přepnout coming / leaving home z potkávacích světel na mlhovky? Vím, že to jde, ale neznám posloupnost poloh ovladače, kterými to nastavit. A bojím se, že když budu experimentovat, rozhodím nastavení něčeho jiného, což bych nerad, protože to v továrním nastavení funguje skvěle (tedy až na 12V v DRL v poloze, kdy mají svítit jen parkovačky :D. )

 

Díky! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...