Přejít na obsah

Svolávací a servisní akce SIII


robschneider.jr

Doporučené příspěvky

To co jsi sem dal, jako prohlášení o shodě je značka "Vyrobeno v Číně". Správné označení shody má jinou grafiku http://ezu.cz/produkty/prohlaseni-o-shode-ce/

 

Edit:

a polopaticky, kdyby byla nějaká nejasnost http://www.svarbazar.cz/phprs/view.php?cisloclanku=2009101101

Editováno: , autor: oct
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to akcia na maximálnu zákaznícku spokojnosť , kontroluje prípadne dolaďuje sa tam pár vecí - chromová lišta okna v zadnom blatníku na Combi , kontrola osvetlenia kufra , kontrola krytu zrkadla vnútorného + úprava aby nerezonovalo . To je myslím všetko ... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

A proč firma Škoda nevyšle technika a ten to neobjede. Nejvíc se mi líbí věta, že to bude samozřejmě zdarma, ale ono by to mělo být spíše, že Vaše vzniklé náklady samozřejmě uhradíme. Jak znám Porsche v Českých Budějovicích tak oni by je po tobě za to chtěli. Je to snad nejhorší servis co jsem kdy potkal, nejen, že jsou arogantní, ale ještě nic neumí. Jejich neznalost je evidentní jen v nutnosti si přivést sebou servisní plán...to asi budeš muset vzít server v MB a přivést jim ho do Budějovic.

Editováno: , autor: ferda25
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tím myslím úřad (jméno si nepamatuji), na který se automobilka obrátí a ta vyhledá konkrétního majitele a toho vyzve k návštěvě servisu. Mě takhle vyzvalo Suzuki k výměně tlumičů zdarma. Auto staré 15 let. Ten úřad vede i statistiku a obsah všech svolávaček.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Nevíte někdo, co se konkrétně skrývá za servisní akci "23S9099001 Řídící jednotka motoru" u SIII, 2.0 TDI? Při přejímce vozu do servisu, mi bylo sděleno, že provedou "flash" jednotky, ale které změny budou provedeny, tak to už nikdo neví. Předpokládám, že emise u těchto motorů byly OK, takže to musí být něco jiného.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co jsem myslim cetl, ale nevim jestli je to ono, ze dohazi k tomu ze motor zhasne, bez jakych koliv znamek,.. musis zastavit a motor znova nastartovat, ale nevim jestli konkretne je to tnto problem,.....

Samozrejme je to dost zivotu nbezpecne,. kor kdyz potrebujes prudce akcelerovat treba zrovna kdyz predjizdis,.... a plno dalsich situaci ;)

 

ale tezko rict 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...