Přejít na obsah

Svolávací a servisní akce SIII


robschneider.jr

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...

Tak jsem včera byl v servisu a museli mi přeprogramovat řídící jednotku motoru. Ptal jsem se proč, a dozvěděl jsem se, že při chladném počasí v sání kondenzuje voda a prý je na to softwarový fix.

 

Motor 2.0 TDI 110kW

 

Dále je prý ještě servisní akce - Instalace ostřikovače čelního skla, mělo by řešit špatně stříkající ostřikovače. To jsem řešil v prosinci individuálně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem včera byl v servisu a museli mi přeprogramovat řídící jednotku motoru. Ptal jsem se proč, a dozvěděl jsem se, že při chladném počasí v sání kondenzuje voda a prý je na to softwarový fix.

 

Motor 2.0 TDI 110kW

Máš v přejímacím protokolu uvedeno, že se jedná o servisní akci "23S9099001 Řídící jednotka motoru"? 

A docela by mně zajímalo - pokud někdo tuší - co upravili, že ke kondenzaci a tvorbě vody nedochází. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, jen jsem to kdysi někde četl.

Jinak se mi dříve občas objevila tato chyba:

28993 - Active Radiator Shutter 1 
          P05A0 00 [032] - Stuck Open
          Intermittent - Not Confirmed - Tested Since Memory Clear

Zatím jsem moc nenajel, ale ještě se od té doby neobjevila

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jirka 951: Po dnešku rovněž flash na "Component: R4 2.0l TDI   H22 1989", od koupě se mi tam rovněž objevuje stejná chyba (žaluzie před chladičem), uvidíme jestli po flashi jednotky motoru zmizí - moc tomu nevěřím. Motor 2.0 TDI 110 kW, manuál.

 

Editováno: , autor: KarelM
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...
  • o 7 měsíců později...

V AS mi technik tvrdil, ze se nekdy mohlo stat, ze parkovaci brzda zblbla a neodbrzdila. Napr. na cerveny jsi "zatahl rucni" a následně pri rozjezdu se sama neodbrzdila a clovek musel nohou zmáčknout brzdu a tlacitkem rucni vypnout. Plus to melo nejakou provazbu na start/stop.

Mam dojem, ze se mi to jednou stalo, ze to automaticky neodbrzdilo.

 

Preprogramovani to melo odstranit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 7 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...