Přejít na obsah

Tažné zařízení FII


Doporučené příspěvky

Tazne na combi se necha koupit jako originalni prislusenstvi pod cislem EEA 700 001 za cca 5300,- Kc.

K tomu elektroinstalaci (13 polova zasuvka) pod cislem EEA 720 001 E4 za cca 1800,- Kc, pripadne redukci na 7 polovou zasuvku EAZ 000 001A za cca 400Kc.

A nakonec jeste krytku pro vyrez s rameckem XEA 720 001 za cca 250,- Kc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tazne na combi se necha koupit jako originalni prislusenstvi pod cislem EEA 700 001 za cca 5300,- Kc.

K tomu elektroinstalaci (13 polova zasuvka) pod cislem EEA 720 001 E4 za cca 1800,- Kc, pripadne redukci na 7 polovou zasuvku EAZ 000 001A za cca 400Kc.

A nakonec jeste krytku pro vyrez s rameckem XEA 720 001 za cca 250,- Kc.

A není lepší si počkat na neorigo tz ? já mám sice krátkou F2, ale přišlo mně na 2500 kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K neorigo ťažnému jedna pripomienka - originál je pekne schovaný pod nárazníkom, nič nevytŕča. Od iných výrobcov zvykne pod nárazníkom trčať ten upínací mechanizmus aj 5-7cm, a veru dostáva zabrať napr. pri zchádzaní z obrubníkov, keď auto prepruží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, díval jsem se na jejich stránky a mají tam cenu skoro 3000 Kč a ještě je to bez montáže. Nebo se pletu?

Nekupoval jsem to přímo od Hooku, ale přes autospektrum D.Benešov a cena byla 2500 kč bez montáže, namontoval jsem si to sám, zajel na stk, zacáloval 120 kč za prohlídku a bylo to. Jinak montáž je někde za 800 někde za 1000 kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K neorigo ťažnému jedna pripomienka - originál je pekne schovaný pod nárazníkom, nič nevytŕča. Od iných výrobcov zvykne pod nárazníkom trčať ten upínací mechanizmus aj 5-7cm, a veru dostáva zabrať napr. pri zchádzaní z obrubníkov, keď auto prepruží.

To je pravda, ale netrčí pod auto TZ jako takové ,ale ten plech. štítek na němž je uchycena zásuvka. Už se mi taky podařilo škrknout vysoký obrubník, je potřeba na to myslet, když je auto naložené, hlavně vzadu. Na jaře s tím něco udělám, trochu ten plech ubrousím- je zbytečně velký. Vždy je něco za něco ,ušetříš prachy za origo tz a můžeš investovat do něčeho jiného....např- pořádné ALU, ale je to každého věc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
Nekupoval jsem to přímo od Hooku, ale přes autospektrum D.Benešov a cena byla 2500 kč bez montáže, namontoval jsem si to sám, zajel na stk, zacáloval 120 kč za prohlídku a bylo to. Jinak montáž je někde za 800 někde za 1000 kč.

Chci se zeptat,nemusel jsi pri montazi nic predvrtavat?_.Daval jsem kdysi zaves na Feldu,prisadil,dal 4 srouby a finito.A zahrnuje tato cena i elektroinstalacni material? :help: Dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...
Máte někdo jiné něž originální tažné zařízení, dost mě vadí že je oddělávací a pak ta nevzhledná krytka otvoru, kdyby ji dávali alespoň v barvě auta.

když to nemáš oddělávací tak 1:vystavuješ se riziku poškození vozidla za tebou,např poškodíš rz,nárazník atd a majitel potom tě taky může poškodit

2:když do tebe někdo vletí,tak tym závěsem se ti skřivý nosníky a budeš mět s auta banán

3:Budou blbnout parkovací senzory

4:s originálem dostaneš i redukční zásuvku 7/13pin

5:máš to zamykací-ty dvě dvanáctky ti kvůli vozíku každý odšroubuje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když to nemáš oddělávací tak 1:vystavuješ se riziku poškození vozidla za tebou,např poškodíš rz,nárazník atd a majitel potom tě taky může poškodit

2:když do tebe někdo vletí,tak tym závěsem se ti skřivý nosníky a budeš mět s auta banán

3:Budou blbnout parkovací senzory

4:s originálem dostaneš i redukční zásuvku 7/13pin

5:máš to zamykací-ty dvě dvanáctky ti kvůli vozíku každý odšroubuje

Za 1.Každý si bude dávat pozor a počítat s tím, že koule trochu přesahuje a když něco, tak se maximálně poškodí SPZ, případně rámeček.

2. Když tam ta koule nebude, tak máš zadek auta na odpis. Nevím proč by mělo být z auta banán, mám zkušenost z Favorita, paní místo na brzdu šlápla na plyn a napasovala mi to přímo do zadku. Po odstrčení vozidel jsem na autě neměl ani škrábanec a ona jen oči pro pláč (přední nárazník, chladič KO) a to jen díky kouli.

3. Když je nemáš, tak nemá co blbnout.

4.Není potřeba, téměř hodně používaná 7pin

5. Stát se to může i u bajonetu,přeřízne zámek a má kouli. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

marek-já jenom aby řeč nestála, ale když tam máš závěs je to pro tebe horší.

Když sem kupoval já combi,tak závěs nebyl k dispozici na pásu,bylo tam myslím udaný až listopad a proto mně montoval závěs prodejce.Nikdo na combi v červenci neměl náhradu a to sem protelefonoval toho dost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty bajonety jsou na hov... , když jsou nový tak supr, ale tak za 3 roky jsou v mnoha případech nefunkční. Lepší verze je, že jdou špatně nasazovat :t A tu cenovku za odnímatelný bych jim určitě nedal :fakac:

za 1 -pěkná blbost

2-škody budou tak i tak

3-senzory tu kulu nezachtí

4- redukce 450 Kč

5- odmontuju 2 šrouby na žehličce u vozíku a mám taky vozík, tobě zustane na kouli ta žehličky :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...