Přejít na obsah

Zadní pásy fabia 2


Petresx

Doporučené příspěvky

Zdarec lidi, možná to bude blbý dotaz, ale chci se zeptat, Mám fabku asi měsíc a potřeboval bych tady po vás vědět... Vzadu mám jen dva pásy potřeboval bych tam třetí---dělají se ?? nebo jsou od výroby ve všech prostě jen pro dvě osoby ? mam fabku combi 2008. V techničáku mám počet míst k sezení 2+2. Měl jsem vzadu kovovou mříž a druh mám jako nákladní automobil zčehož jsem usoudil, že to bylo asi pro firmu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to nevím, někdo píše, že vyndal zadní mříž a nic se neděje, někdo píše vyndej zadní mříž a máš potahovačky, jak máš nehodu... auto vlastně není zpusobilé provozu a pojištovna se v takových případech k tomu tež nijak nestaví.... Tak nevím.. v pondělí volám do škodovky a poptám se na to, ale s těmi místy nic asi neudělám,teda, ne že bych tam cpal dospělé ,ale jedná se o děcka...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam par tych FII combi N1 upravene u Metalex Praha.  U nas ked je v TP uvedena deliaca mreža tak sa da urobiť za 6€ vymaz a mreža može isť von. Ak sa nevymaže musi tam byť. Urobil som vymazi a domontoval som operadlo hlavy a pas. Len opierka hlavy je z klasiku a nesedi farba. Ale ostava stale N1 a 4miestne.

post-6147-0-66639900-1468788102_thumb.jp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ bylo mi řečeno v mtx že mam vyrobeno přímo nákladní vozidlo, takže přestavba už není možná. Na dopravce mi řekli, že zadní mříž už tam být nemusí, nicméně jak už jsem tady čet i v mtx mi řekli, že tu přepážku do zahraničí mít musím, tak i na stk.Jelikož jsem z ostravska a mtx má sídlo v praze, mělníku nebo plzni,tak asi fakt nebudu řešit zápis o demontáži mříže a prostě ji tam nechám .. holt pujde fabka do světa a bude...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...