Jump to content
PTiCA

Upgrade vzhledu fóra 18.-19. červince 2016 - absence některých funkcí

Recommended Posts

Ahoj všem,

v brzké době plánujeme velký upgrade fora na aktuální verzi.
Jedná se o velký upgrade systému od kterého si slibujeme rychlejší vyhledávání, lepší nahrávání obrázků, prohlížení webu na mobilních zařízeních  a celkově rychlejšího běhu fora.
Veškeré příspěvky, témata, zprávy i obrázky se zachovají.
Jediné co nebude možné na nový systém přesunout je obsah bazaru. Ten bude spuštěn na jiném systému a veškeré inzeráty se budou muset vložit znovu.
Přesný termín aktualizace ještě nemáme. Připravujeme veškeré podklady pro rychlejší převod ale musíme převést více jak 1,5 milionu příspěvků a více jak 86 tisíc uživatelů.
O dalším průběhu aktualizace vás budeme informovat formou tohoto tématu nebo formou soukromé zprávy.

Aktualizace fora je hotova. Aktuálně čekáme na dokončení synchronizace příspěvků, obrázků, zpráv atd.

Body které ještě zapracujeme:

• Na konci stránky přidat "tlačítko" na vyrolování stránky nahoru. - hotovo
  • Obnovit TAPATALK - hotovo
  • Obnovit BAZAR - hotovo

Zakladni indexace DOKONCENA

forum stale na pozadi provadi dalsi ukoly. Doufam ze vse bude co nejdrive plnefunkcni.

Po mensich komplikacích jsme upgradovali forum s podporou od vyvojaru systemu fora.

Upgrade v tuto chvili jeste neni kompletni a na pozadi se stale aktualizuji odkazy, prispevky, obrazky atd.

Aktualni stav naleznete v prilozenem screenshotu:

forum-status.png

Pokud narazíte na nějaký problém, dejte nám o něm vědět v tomto tématu. 

Nadpis temy vo fórach nie je v riadku, ale v stlpci...

Pismena su podsebou.

Edited by r_e_n_e

Při projíždění fora mě to několikrát samo odhlásilo. A při přihlašování mě to napsalo že nick a heslo musí být vyplněné ikdyž jsem to měl ale na podruhé OK.

Zajimave. Muzes v prohlizeci smazat cache? Pravdepodobne si to pamatuje z puvodni verze fora...

Pokusím se ale je to v práci tak uvidím zda mě to dovolí

EDIT: problém asi vyřešen zatím se to už neobjevilo

Edited by Ovce

Ahoj,

z prispevku zmizely prilohy (obrazky). Mozna jeste ale stale nedojela aktualizace...?

Napr. v tomto vlakne nevidim ani jednu: 

Taky nektere puvodni emotikony (smajliky) jsou pryc - skoda, nektere tu byly fakt super.

Podpis uz taky u prispevku neni - bylo zruseno nebo staci nekde nastavit?

Obecne se mi tahle era "plochych" webu nelibi, ale co uz - doba si zada sve :(

Ano, obrazky a texty v prispevkach mohou byt rozhozene. Jedna se jeste stale o proces upgradu.

Smajlici budou opet vraceny. Doufam ze v ramci dokonceni upgradu ;)

Flat design je aktualne v mode a proto se ho budeme drzet. Planujeme jeste jeden motiv vzhledu ale pozdeji...

Docela mi v novým vzhledu chybí "tlačítko" běžně v php pojmenovaný "egosearch", neboli "Najít vaše vlastní příspěvky" - nebo jsem ho zatím  ještě nedokázal identifikovat. Bez něj je velice ztížený reagovat na vlákno, kam člověk přispěl před rokem a včera do něj někdo vložil další dotaz - a bez "egosearchu" to člověk prakticky nemá šanci zjistit, pokud zrovna nedostane SZ

Taky tim, jak je sirsi ta sekce "info o uzivateli" vlevo u kazdeho postu, tak ho to roztahne tak, ze k jedne vete textu je tam 10 radku prazdnych... ve vysledku to natahne stranku, ze se clovek uscrolluje (jak se to cesky rekne?) ;)

Ahoj,

nefunguje bazar, nebo nevím, jak se do něj leze. Ne že bych na to spěchal, jen podotýkám.

před 1 hodinou, bojler napsal:

Takze podpisy zruseny?

Podpisu jsem si vubec nevsiml. Kouknu se a pripadne je zapnu ;)

edit: Podpis jde znovy zapnout ale zatim nevypada moc dobre kdyz je tam obrazek. Pustim podpisy znovu po dokonceni procesu upgrade.

Před hodinou, epo napsal:

Taky tim, jak je sirsi ta sekce "info o uzivateli" vlevo u kazdeho postu, tak ho to roztahne tak, ze k jedne vete textu je tam 10 radku prazdnych... ve vysledku to natahne stranku, ze se clovek uscrolluje (jak se to cesky rekne?) ;)

me se zobrazuje info takto:

Snímek obrazovky 2016-07-19 v 10.43.40.png

Jaky pouzivas prohlizec?

Před hodinou, Ekkar_z_Bastlírny napsal:

Docela mi v novým vzhledu chybí "tlačítko" běžně v php pojmenovaný "egosearch", neboli "Najít vaše vlastní příspěvky" - nebo jsem ho zatím  ještě nedokázal identifikovat. Bez něj je velice ztížený reagovat na vlákno, kam člověk přispěl před rokem a včera do něj někdo vložil další dotaz - a bez "egosearchu" to člověk prakticky nemá šanci zjistit, pokud zrovna nedostane SZ

nahore v menu vlez do sekce "Aktivity" snad tam najdes vse co potrebujes ;)

Chrome momentalne... Ta leva cast s userinfo se mi zobrazuje stejne. Me slo o tu pravou, kde je vlastni text prispevku. Pokud je to jen kratka odpoved na jeden radek, tak je tam pak spousta prazdneho mista, protoze to userinfo je docela dlouhe (driv tam bylo min informaci a asi i mensi font) a tim padem cely ten box prispevku jakoby natahne. Zda se mi to jako plytvani mistem a ze kvuli tomu bude potreba hodne posouvat stranku nez sjedu dolu.

Aha, chapu. Omezil jsem radky pod infem. Asi zde necham jen Informaci odkud uzivatel je...

Před hodinou, PTiCA napsal:

nahore v menu vlez do sekce "Aktivity" snad tam najdes vse co potrebujes ;)

nefunguje ... ani když dám "Moje aktivity stream" -> "Nepřečtený obsah" , nebo jen v Aktivitách "Nepřečtený obsah" vyjede vždy stejný výcuc a v prvním případě rozhodně to nejsou vlákna, kam jsem přispíval. prohlížeč Firefox

Malta myslí to čo bolo doteraz keď sa kliklo vpravo hore na meno užívateľa - Môj obsah

Našiel som to pod: Aktivity - Moje aktivity stream - Content I posted in

Ale nájde mi to len témy do ktorých som prispel po zmene fóra

Edited by zelo7

Chápu, že je moderní mít co nejjednodušší vzhled, ovšem chybí mi tady nějaké možnosti - rozšířený textový editor, chybí čeština, můj obsah, kde jsem viděl příspěvky, do kterých jsem v minulosti přispěl a objevil se v nich nový příspěvek.

• Upvote 1

Trochu se obavam jestli to bude fungovat na starsi obsah. Ale melo by...Pockame na dokonceni upgradu. Aktualne resi URL u obrazku...

Osobne doufam ze se vetsina problemu sama vyresi...

INFO: Muzete pozorovat i chyby ve vyhledavani.... Respektive zadne vysledky nez je znovu naindexuje...

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...