Přejít na obsah

Kryt pod motor VW UP!


ferokulda

Doporučené příspěvky

Zdravim,
dnes jsem u VW prodejce objednával sadu zadních plastových podběhů a zjistil jsem, že pro VW UP! existuje i kryt pod motor. Ne tedy pro "normální" UP!, ale pro e-UP!, prodejce mi ho ukazoval v Etce (s montážním materiálem stojí asi 3000 Kč). Tak se chci zeptat, zda nevíte, jestli pasuje kryt pod motor z e-UPu! na "normální" UP!? Máte ho tam někdo?
Díky.

Editováno: , autor: ferokulda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě osobně v rámci reklamace pískajícího drážkového řemene dovybavili CG takovým polokrytem pod motor, který má zabránit pronikání nečistot právě do oblasti  řemene. Na přiloženém foto je dobře vidět. Jinak já mám CG 12/13, takže min. do tohoto data tímhle zlepšovákem vozidla vybavená nebyla. Číslo dílu je 1S0 825 250 S.

IMG_20160728_201401.jpg

Editováno: , autor: sansk8
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je skutecne index S, v zahranici se to taky resi, uz to davaji automaticky, nebo kdyz ma nekdo problemy s piskanim remene ... nekde uvadeji bez indexu nekde s S ... NIcmene moje aktualizovana Etka index S nezna ... Kazdopadne moc dekuji za info, ani jsem netusil ue to je, hned to necham namontovat, ochrana remenu se hodi vzdy ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Jak budu mit uplne vse hotove, dam sem podrobnejsi info.  Dlouho jsem se snazil najit kryt s minimalni upravou pred montazi, az jsem mel jednoho zakaznika, kteremu jsem montoval jeden z moznych k pouziti na Citigo.  Kryt kupuju od ambulantniho prodejce plastovych veci.  Pokud se vse osvedci,  koupim krytu vic, upravim na Citigo, Up, Mii, pridam sroubky, predvrtam otvory, udělám fotonavod a nabidnu jako montazni sadu vsem, kdo budou mit zajem za sotva polovicni cenu naz je 3300 Kc. 

. . 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak budu mit uplne vse hotove, dam sem podrobnejsi info.  Dlouho jsem se snazil najit kryt s minimalni upravou pred montazi, az jsem mel jednoho zakaznika, kteremu jsem montoval jeden z moznych k pouziti na Citigo.  Kryt kupuju od ambulantniho prodejce plastovych veci.  Pokud se vse osvedci,  koupim krytu vic, upravim na Citigo, Up, Mii, pridam sroubky, predvrtam otvory, udělám fotonavod a nabidnu jako montazni sadu vsem, kdo budou mit zajem za sotva polovicni cenu naz je 3300 Kc. Tady prvotní obrázky montáže.  Zatím jde o hruby obrobek, ale funkci plni.  

. . 

IMG_20170206_150304.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám hotovo, kdo budete mít zájem, napište si na tomashrabek1978@gmail.com  o kryt pod motor citigo, mii, up.  Můžete si vybrat zda si okraje oriznete sami, nebo budete chtít již oriznuty vyrobek.  Jako příslušenství v obou pripadech obdrzite 3 šrouby a pruzne matice na uchyceni k narazniku vpredu do predvrtanych otvoru v krytu a 2 srouby k navrtani a uchyceni k napravnici.  Montaz je pote hotova za pár minut.  Také na Praze západ mohu namontovat. 

Upraveno: než Vám odešlu, prosím, pište kompletní adresu včetně PSČ a hlavně mobilní kontakt pro přepravní společnost. 

Bez toho nemohu zásilku odeslat. 

 

Editováno: , autor: Tomáš s Octavií
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, je nutné udělat 2 diry.  Já použil vrtak a udělal zavit M5.  Také ale dalsimu  zajemci jsem pouzil nytovaci matice se stejnym zavitem.  Obojí je díky mistu v napravnici a materiálu, otázkou bezproblemove montáže za pár minut. 

Dají se take pouzit jiz vytvorene z výroby ctvercove otvory na napravnici do nichž das plastovou uchytku se zavitem, ale tyto nejsou v jedné ose.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A slo by me pripravit sadu s tema plastovyma uchytkama a dirama pro ne? Ze nejsou v ose, neva ... Nespecha, dnes rano jsem zjistil ze uz v dohledne dobe pujdu konecne zarucne na novou spojkovou lamelu, takze stejne to tam drive montovat nebudu ... ale koupit to mohu hend ... Diky za info ... D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4roky - 55tkm - bezna vec - cvakani pri razeni ... dela to na kupe aut, nekomu po 10tkm nekomu vubec ... ja to jiz s tim koupil, mel jsem zaruku do  listopadu, ted v lednu vysla nova zesilena lamela, ale s Bolkou se v listopadu dohodlo ze mi to udelaji ted jeste gratis v ramci zaruky ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...