Přejít na obsah

Kontrolola logu z diagnostiky


Michal_Reitmajer

Doporučené příspěvky

Ahoj.

Pořídil jsem Octavii II 2005  z Německa. Koupil VAG a naprogramoval si denní svícení, mlhovky atd. Při té příležitosti jsem udělal diagnostiku a zde přikládám log ke kontrole. Nějaký chyby to vyhodilo, ale moc se v tom nevyznám. Je tam něco závažného nebo něco, co bych si dokázal opravit sám. Co vím, nefunguje mi tempomat a nejspíše nefungují zadní parkovací senzory.

Díky za kontrolu.

Michal

Log-TMBGS61Z462139201-167790km-104259mi.txt

Editováno: , autor: Michal_Reitmajer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vetsina tech chyb je jen preruseni komunikace mezi nekterymi ridicimi jednotkami. Typicky se to stane, kdyz se nekdo hrabe v aute bez odpojeni baterky. Log ulozeny mas, takze bych proste vsechny chyby smazal a vyckal bych, ktere tam zustanou. Myslim si, ze vetsina z nich uz se tam znovu neobjevi. A ty co se objevi znova potom muzes zacit resit. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doufal jsem, ze sem napise i nekdo jiny, protoze nejsem zadny expert.

01274 - Air Flow Flap Positioning Motor (V71)
            000 -  -

Zkusil bych udelat zakladni nastaveni. Takze pri nastartovanem motoru na Climatronicu stiskni soucasne ECON a ofuk na hlavu. Na displejich se zobrazi rozsypany caj, tak proste chvili cekej, nez na displejich bude zase teplota.

02731 - CD Reading Error
            001 - Upper Limit Exceeded - Intermittent

K tomuto jsem na internetu nasel, ze to neni zadny problem, tak nevim. Na strankach VCDS jako reseni pisou "Use proper CD's".

01314 - Engine Control Module
            004 - No Signal/Communication - Intermittent

Nevim. U ostatnich ridicich jednotek ti tato chyba zmizela, takze bych cekal, ze zmizi i z ridici jednotky tazneho. Zkus to jeste jednou smazat. Fakt nevim.

01545 - Sensor for Parking Aid; Rear Left (G203) 
            009 - Open or Short to Ground
01548 - Sensor for Parking Aid; Rear Right (G206) 
            009 - Open or Short to Ground
01546 - Sensor for Parking Aid; Rear Mid-Left (G204) 
            004 - No Signal/Communication

Spatne senzory nebo kabelaz k nim. Ze by odesly 3 naraz se mi moc nezda, takze asi ta kabelaz. Ale zase je to jen muj tip.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...