Přejít na obsah

Vibrace od 100km/h poraďte


Davelsky

Doporučené příspěvky

Zdravím, nemáte někdo náhodou zkušenost s vibracema na Superbu I, 2.5TDI L&K, kdy kola jsou vyvážená, ramena všechny přední nová, pneu vepředu jsem taky dal nové a byť se vibrace zlepšili oproti stavu před tím, stále jsou. Od 100vky menší, kolem 120 už škube volant a vibruje. Žádné jiné problémy nepozoruji. Pocitově jako když to jde více zleva vpředu, ale těžkou soudit. Na heveru jsem neobjevil nic..

Pokud někdo zažil, prosím o info, díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. Zkušenosti s tohle motorizací nemám ale jako první bych zajel na geometrii ať ti jí někdo pořádně seřídí. 

Jinak bych zkusil hodit auto na hever hodil tam 6ku a roztočil kola jestli to třeba není chyba např. aerodynamiky nebo zadní nápravy. Ale tou geometrii bych začal jako první 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 5 měsíců později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...

Zdravím pánové mám taky problém s vibracemi superba 2.5tdi automat dělá mi to od 50km a víše když šlápnu na plym a auto se třepe ale jak pustím plyn tak je vše ok. Ramena jsou úplně nové čepy taky geometrie udělaná. Děkují za radu. 

Editováno: , autor: Danofon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...