Přejít na obsah

Elektro koutek


_Denis_

Doporučené příspěvky

Ahoj kluci,

jako naprosté OT od aut zakládám toto téma, třeba se bude hodit také ostatním, kteří budou něco řešit. Mám problém a nevím, jak jej řešit, určitě se najde někdo znalý, kdo poradí:

Koupil jsem si novou TV a bohužel jsem zjistil, že dálkový ovladač ovládá též mé LED podsvětlení ve stropě (dekorativní pásek). Tlačítko "OK" změní nastavenou barvu na modrou, "Home/Source" pak zase mění barvu zpět na tu, která je nastavena. Některá další tlačítka mění podsvětlení například na prolínání barev, či blikání, apod., čili na funkce, které jsou jinak ovladatelné přes samostatný ovladač pro LED osvětlení. Když je osvětlení vypnuto, o nic nejde, ale když je večer zapnuté, je to velice otravné. Neměl by někdo radu, jak toto řešit? Existuje nějaká rušička, nebo nevím, co by pomohlo?

Díky moc předem :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...
V 29. 7. 2016 na 15:33, _Denis_ napsal:

Ahoj kluci,

jako naprosté OT od aut zakládám toto téma, třeba se bude hodit také ostatním, kteří budou něco řešit. Mám problém a nevím, jak jej řešit, určitě se najde někdo znalý, kdo poradí:

Koupil jsem si novou TV a bohužel jsem zjistil, že dálkový ovladač ovládá též mé LED podsvětlení ve stropě (dekorativní pásek). Tlačítko "OK" změní nastavenou barvu na modrou, "Home/Source" pak zase mění barvu zpět na tu, která je nastavena. Některá další tlačítka mění podsvětlení například na prolínání barev, či blikání, apod., čili na funkce, které jsou jinak ovladatelné přes samostatný ovladač pro LED osvětlení. Když je osvětlení vypnuto, o nic nejde, ale když je večer zapnuté, je to velice otravné. Neměl by někdo radu, jak toto řešit? Existuje nějaká rušička, nebo nevím, co by pomohlo?

Díky moc předem :kol-47:

bud vymenit pasek s ovladacem na jine frekveci,nebo pouzivat smart ovladac,u lg se to jmenuje magic remote

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...