Přejít na obsah

Pojistka opěradla zadní sedačky


sep

Doporučené příspěvky

Zdravím a prosím o radu,zjistil jsem že mi nejde odjistit jedno ze zadních opěradel a tím pádem ho nejde sklopit,oproti druhé straně je znát že plastový úchyt chodí úplně volně,asi to někde vyskočilo,má někdo tip jak pokud možno nedestruktivně opěradlo sklopit ( čalounění F2 sport),potom už si to nějak odčalouním a mrknu dovnitř,jen nevím jak to teď odjistit,díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Máš ulomenou jednu stranu té dlouhé packy (vlevo nahoře). Musíš to směrem nahoru násilím vypáčit ven (v misce v opěradle to drží další dvě krátké packy). Potom vezmi dlouhý drát s háčkem na konci a vrchem našátrej a tahem nahoru otevři. Pozor, ten díl má dvě varianty podle roku výroby.

ScreenShot_20160809211951.png

Editováno: , autor: Jirka2611
Nový díl tam je vrchem zastrčíš.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky moc za odpověď,nakonec jsem to otevřel zevnitř z kufru pomocí dostatečného množství nadávek a šroubováku,u mne nakonec nebyla ta packa ulomená ale prostě už to rozvidlení bylo natolik smáčknuté že prošlo okem ,takže jsem ho jen vrátil zpět do díry a zajistil,zatím drží,jinak hezký návod zde:

https://www.drive2.ru/l/4062246863888579701

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě se vrátím k opravě. V žádném případě nezasahovat do čalounění!!!

Když se "vyrve" ven to táhlo tak se pak rozláme ta miska i ten kousek co jí drží v opěradle. Prostě to rozlámat  a koupit vše nové. Cena všech tří dílů cca 180Kč.

Táhlo sklápění sedadla pravé 6Q0 885 644 A 47H        tohle táhlo je na r.v. 2007

Rozeta sedačky 1J0 885 785  47H

Příchytka rozetky opěradla 1J0 885 313

ScreenShot_20160810194557.png

ScreenShot_20160810194512.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 let později...
V 10. 8. 2016 na 19:55, Jirka2611 napsal:

Ještě se vrátím k opravě. V žádném případě nezasahovat do čalounění!!!

Když se "vyrve" ven to táhlo tak se pak rozláme ta miska i ten kousek co jí drží v opěradle. Prostě to rozlámat  a koupit vše nové. Cena všech tří dílů cca 180Kč.

Táhlo sklápění sedadla pravé 6Q0 885 644 A 47H        tohle táhlo je na r.v. 2007

Rozeta sedačky 1J0 885 785  47H

Příchytka rozetky opěradla 1J0 885 313

ScreenShot_20160810194557.png

ScreenShot_20160810194512.png

A to se pak jen nasadí nebo se musí něco tahat ven atd? Už jedno táhlo jsem koupil, zasunul ho a stejně nic, když jsem ho chtěl vyndat opět se zlomilo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...