Přejít na obsah

bluetooth handsfree


Doporučené příspěvky

  • o 6 měsíců později...
  • o 2 týdny později...
  • o 6 měsíců později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 5 měsíců později...

Ahoj, možná stupidní dotaz, ale pro jistotu se zeptám... V autě se mi na maxidotu spojí telefon s autem přes BT, stáhnou se všechny kontakty, všechny tam vidím... Tzn, že BT v autě je, že? :D já vím, stupidní dotaz, ale ptám se pro sichr, jelikož tam mám nějaké 2din rádio, které se s autem nedá spojit (myslím ten BT), tak to chci měnit za Columbus, tak ať vím, jestli to má cenu... Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Pořád se mi telefon přihlašuje a odhlašuje, mám BT HF . Jedná se o radio SWING  a telefon Samsung A7. Asi rok vše chodilo v pohodě, po aktualizaci androidu to začalo zlobit. Ve značkovém servisu vše svedli na telefon. Přitom všechna ostatní zařízení s telefonem fungují normálně např. TV, HIFI, jiný telefon.  Zkoušel jsem znovu se přihlásit, různá nastavení telefonu a stále stejné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 hodinami, Milhausek napsal:

pravá prední sedačka, je tam plastový kryt.. ten vysun dopředu a musí tam být hf jednotka.. pokud to někdo nedodělával a nedal ji jinde

Hledal jsem pod oběma sedačkami a nenašel žádný kryt natož hf jednotku ... Mám Rapid r.v. 7/2018 - tím jsem měl asi začít. Zkoušel jsem párovat starý Samsung G4 a bez problémů. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...