Přejít na obsah

bluetooth handsfree


Doporučené příspěvky

Strucnejsi popis chyby som fakt este asi nevidel. :) Trosku viac snahy Aaron. Nesmieme my tahat z teba vsetky detaily. Ty chces poradit, nie? ;)

Mám originální handsfree sadu už z Kvasin. Je to propojené s autorádiem a vzhledem k tomu, že na můj typ telefonu neexistuje násada, používal jsem bluetooth propojení. Normálně jsem si našel bluetooth zařízení na svém telefonu a spároval jsem. Všechno fungovalo k naprosté spokojenosti.

Minulý týden se mi zařízení nespárovalo a od té doby telefon v autě žádné bluetooth zařízení nenašel.

Nevím kde může být problém a ani nevím kde přesně se bluetooth modul nachází, abych se mohl podívat, jestli do něj jde šťáva. Protože samotné handsfree je včetně ovládání v pořádku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vysvetlenie moze byt aj prozaickejsie. Treba zobrat manual a pozriet ci si na mobile alebo na bluetooth v aute nevypol automaticke parovanie...alebo ci auto nestratilo z pamete ten tvoj mobil. Odskusaj mobil s inym telefonom ci sa spraruje bez problemov aby si vylucil chybu telefonu. Podla mna to bude len v nejakom nastaveni Aaron. Ak nie, tak az potom rozoberat zariaqdenie...alebo to radsej nechat na zarucny servis. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vysvetlenie moze byt aj prozaickejsie. Treba zobrat manual a pozriet ci si na mobile alebo na bluetooth v aute nevypol automaticke parovanie...alebo ci auto nestratilo z pamete ten tvoj mobil. Odskusaj mobil s inym telefonom ci sa spraruje bez problemov aby si vylucil chybu telefonu. Podla mna to bude len v nejakom nastaveni Aaron. Ak nie, tak az potom rozoberat zariaqdenie...alebo to radsej nechat na zarucny servis. ;)

Zkoušel jsem i jiné telefony. Stále kvoká stále kvoká.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...
  • o 3 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

Ahoj kluci, budu objednávat new Fabii Elegance a chtěl jsem se zeptat, zda se tam vyplatí dát nějakou přípravu na mobil.

Jestli když se tam nedá žádná, tak je problém dodělat GSM2, nebo třeba když se dá GSM1, tak není třeba natahovat anténu.

No jde o to, jestli se vyplatí dát 11.500 Kč za GSM2, nebo jestli by to tady nedokázal někdo udělat třeba levněji.

Docela mě GSM2 nadchnulo, podle manuálu, ale ty prachy za něj jsou fakt hrozný. Taky tam ten pdovlantovej modul mohl být za těch 8500 Kč co to stojí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokiaľ dobre viem, GSM1 obsahuje anténu a pripravenú kabeláž. GSM2 má BT RJ, držiak aj potrebnú kabeláž... Ja osobne by som objednal len GSM1, BT RJ zohnal tu na fóre a dorobil (vyjde to lacnejšie) - takisto aj dorobenie ovládača pod volantom. Tam je príplatok z výroby 3900 Sk, ale ak sa objedná ako náhradný diel a spraví kabeláž, vyjde to na cca. 2000 Sk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Akrubek: Tvoj brácha má 230 cm (alebo viac a vadí jeho kolenu), alebo tomu nerozumie - ovládač v FII/R patrí z ergonomického hľadiska k jedným z najlepších ovládačov na/pri volante! A ver mi, mám s čím porovnávať B) Jediná moja námietka je tá, že komunikuje cez comfort CAN a na to, aby fungoval, musí byť kľúčik v polohe 1, alebo naštartovaný motor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Já mám Symbianovou E51. Funguje to super, akorát se mi stává občas, že těsně před spojením hovoru vytočeného hlasem se ozve z rádia úplně příšerný, tak sekundu trvající zvuk. Zdá se mi to jakoby firmwareova zalezitost, nejaka chyba v komunikaci radio vs gsmII.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Nevíte jestli funguje multifunkční ovladač pod volantem s BT HF a co všechno je funkční.V návodu píšou že se zobrazuje tel.seznam na maxiku,ale asi jen s tel.v držáku.Nebo ne?A ještě jestli nemáte někdo kodování pro BT HF.Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ovládač by mal fungovať bez problémov, samozrejme ak máš ovládač s ovládaním telefónu. Držiak tam vôbec netreba, používa sa len na nabíjanie. Cez bluetooth sa pekne natiahnu aj kontakty, zmeškané hovory, proste pri pripojení cez BT sa to tvári, ako keby bol telefón pripojený napevno. Dokonca najnovšie už je možné objednať z výroby BT HF bez držiaka.

Kódovanie je nasledovné:

0 0 x y z

  • x = konfigurácia
    • 1 = bez ovládača, bez maxidotu
    • 2 = s ovládačom, bez maxidotu
    • 3 = bez ovládača, s maxidotom
    • 4 = s ovládačom, s maxidotom

    [*]y = jazyk pre hlasové ovládanie

    • 1 = nemčina
    • 2 = angličtina UK
    • 3 = francúzčina
    • 4 = taliančina
    • 5 = španielčina
    • 6 = čeština
    • 7 = angličtina US
    • 9 = nešpecifikovaný jazyk

    [*]z = jazyk pre zobrazovanie

    • 1 = nemčina
    • 2 = angličtina UK
    • 3 = francúzčina
    • 4 = taliančina
    • 5 = španielčina
    • 6 = čeština
    • 7 = angličtina US

Čiže čeština s maxidotom a ovládačom bude 00466.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...