Přejít na obsah

bluetooth handsfree


Doporučené příspěvky

U originál BT HF to funguje tak, že na telefóne dáš vyhľadať prítomnosť BT zariadení. Nájde ti "Škoda UHV" (alebo tak nejak), potvrdíš pripojenie, zadáš kód (tuším 0000 alebo 1234), a potom treba pekne telefón nechať, aby BT HF naťahala z neho údaje. Ak máš veľa kontaktov v telefóne, môže to trvať aj niekoľko minút. Treba byť kľudný a počkať, v žiadnom prípade nevyťahovať kľúčik zo zapaľovania, lebo sa spojenie ukončí. Je dobré nastaviť v telefóne automatické pripojenie na zvolené BT zariadenie, potom už len hocikedy sadneš do auta, telefón sa pripojí a môžeš telefonovať B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam origo BT HF s ovladacem pod volantem a je to super vec - naparuje se to tak, jak pise Igor (kod je 1234), kontakty taha jen chvilku a pak to fici (celkem umi az 5 telefonu najednou) - na maxidotu ukazuje vse dobre, ale samozrejme vse nejlepe, pokud u kontaktu nepouzivas interpunkci...je to fakt vyborna vec!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...

Jen tak mimo, taky mám origo BT HF a až na diakritiku v adresáři funguje vcelku bez problémů. Hlavně hlasové ovládání je fajn věc.

Ještě by to mohlo umět číst SMS a bylo by to optimální.

Myslel jsem, že v OII to umí o něco víc, ale ve spojení s telefonem je to v podstatě to samé jako v FII. Nebo aspoň já jsem na žádné větší rozdíly nepřišel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Majk: A vypadla z výroby 1.6.2008, nahradila ju verzia B. Konkrétne popisy zmien som ale nikde nenašiel.

Marcush: Mám origo BT HF v OII, tam diakritika funguje na 1*, vie dĺžne, aj mäkčene, takisto pri vyhľadávaní ide zadávať aj diakritické znaky. V OII má v kombinácii s BT HF veľký prínos rádio Bolero alebo navi Columbus, pretože na tom peknom veľkom displeji rádia sa pekne zobrazujú údaje z telefónu a cez dotykovú obrazovku rádia ide HF veľmi komfortne ovládať, listovanie v zoznamoch, priame vytáčanie čísel cez klávesnicu, takisto zadávanie písmen cez klávesnicu... Proste super!

Editováno: , autor: Igor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

U druhého nového auta se mi nedaří přetáhnout seznam do handsfree. Dělal jsem to několikrát a po několika minutovém "Prosím čekejte" se to ukončí a nepřenese nic. Máte nějaké typy, co by to mohlo být, kde dělám chybu? Fabia II Elegance+Rádio Dance+maxidot+ovládání HF pod volantem+Nokia N95 8G. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 2 roky později...

kuci minulý tyden jsem zjistil odběr na baterii 1A v klidu a zmizela mi z maxidotu nabídka TELEFON.Mám v Roomsteru 07 GSM II s jednotkou 5J0035729 A.Diagnostika jednotku nenašla, odpojil jsem ji a odběr klesl na standart.Chci se zeptat zda někdo neví co v této jednotce mohlo odejít?Od roku 2007 fungovala 3 dny přes Bluetooth a pak zmizela.Nestalo se to někomu taky?Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 roky později...

Nevíte jak dostat do BT kontakty, když mám android? Jakou aplikaci nainstalovat?

BT HF je 5J0035729B a telefon je stará vykopávka s androidem 2.3 (LG P500 OptimusOne)

 

EDIT:

Tak si odpovím sám, žádnou, stačí být opravdu trpělivý až se kontakty nahrajou. :)

Editováno: , autor: Drewie
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 8 měsíců později...

Zdravim vas,

 

chcel by som si do mojej Fabie dorobit BT ..original....skusal som vselijake hluposti do zapalovaca ale je to des,

tak by som sa chcel spytat ci mi to vie niekto v Bratislave alebo okoli spravit za rozumnu cenu.

Mam maxidot aj multifunkcny volant ako je na obrazku... vie mi niekto napisat co ma to vyjde???..viem z BT modul treba 

kupit....a dalej nakodovat...len neviem kde ho kupit ,aby som sa v skodovke nezrujnoval......

Dakujem za rady

 

Skoda-Fabia-Scout-2011-widescreen-01.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

V Škodovke to asi bude drahý špás. Potrebuješ BT jednotku, a okrem nej mikrofón a nejakú kábeláž. A potom samozrejme všetko nakódovať. Mne to robil jeden chalan z obce pri Partizánskom, a ak sa dobre pamätám, stálo ma to nejakých 200-250 €. Dosť penil, lebo oproti ľahko rozoberateľnej palubnej doske Octavie II, trvalo zapojenie na mojej Fabii II FL asi 3x tak dlho ako na kamarátovej Octavii II FL. Napriek tomu ale všetko spravil a nastavil a do dnes to funguje perfektne, vrátane ovládania rádia a telefónu na volante ktorý je z OII RS, a to vrátane páčok pre DSG, a hlasového ovládania Columbusa. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 3 měsíce později...

Ahoj, mám Škodu roomster s rádiem dance a handsfree GSM II to s držákem a chtěl bych ten modul vyměnit za nějakej s BT, který by fungoval s ovládání pod volantem, je tu nějaká možnost, kde by se to dalo udělat (nejlépe Praha) a kolik by to stálo? Díky,

Editováno: , autor: Karel 123
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...