Jump to content
Georgezz

Odblokování obrazu za jízdy Columbus

Recommended Posts

Zdravím, chtěl bych se zeptat, zdali již nejsou náhodou k dispozici soubory pro vypálení na DVD pro odblokování obrazu za jízdy pro COLUMBUS SUBERB III.

Nebo jestli to někdo nedělá kabelem na severní moravě.

Za každou radu předem děkuji.

George.

• Like 1

Ahoj všichni. Prosím o radu. Odblokuje mi DVD za jízdy někdo z vás, okolí Domažlic, nebo musím do autorizovanýho servisu? Můžu si to udělat i SÁM? Děkuji za odpovědi. Filek. PS: kolik si mám připravit a nepadá tím záruka vozidla? 

• Downvote 1

co trochu číst než se zeptáš?, třeba jen o 2 příspěvky výše...

V 25. 5. 2019 na 0:58, Aleš_BX napsal:

co trochu číst než se zeptáš?, třeba jen o 2 příspěvky výše...

Třeba proto, že tam nejsou odpovědi na moje otázky. Třeba jestli tím nepadá záruka vozidla. Já už se radši na nic ptát nebudu. Od toho fóra zřejmě nejsou. Dík

• Downvote 1

Zdravim. Na odblokování videa svépomocí u S3 jsem nic nenašel. Teda nic co by fungovalo. Takže jsem byl nucený hledat někoho, kdo to udělá za peníze. A narazil jsem na tohle. Kromě odbloku videa nabízejí i dokódování dalších funkcí. Vše v jednom balíku. Dokonce i zavírání víka kufru tlačítkem u řidiče!!! Ten odblok je nejlevnější co jsem našel, za 1200,- Zavírání toho víka kufru mi někdo nabízel za 2000,- :O... Tenhle pán mi to udělal jako součást všeho kódování. Je to asi Praha a okolí, ale pán asi i jezdí po republice.

Třeba to někomu pomůže...

https://skoda-sklad.cz/index.php?id_product=143&controller=product

https://skoda-sklad.cz/index.php?id_product=147&controller=product

• Like 1

V 22. 11. 2019 na 23:14, Štefan Chovanský napsal:

Zdravim. Na odblokování videa svépomocí u S3 jsem nic nenašel. Teda nic co by fungovalo. Takže jsem byl nucený hledat někoho, kdo to udělá za peníze. A narazil jsem na tohle. Kromě odbloku videa nabízejí i dokódování dalších funkcí. Vše v jednom balíku. Dokonce i zavírání víka kufru tlačítkem u řidiče!!! Ten odblok je nejlevnější co jsem našel, za 1200,- Zavírání toho víka kufru mi někdo nabízel za 2000,- :O... Tenhle pán mi to udělal jako součást všeho kódování. Je to asi Praha a okolí, ale pán asi i jezdí po republice.

Třeba to někomu pomůže...

https://skoda-sklad.cz/index.php?id_product=143&controller=product

https://skoda-sklad.cz/index.php?id_product=147&controller=product

jestli jsem to pochopil spravne za 1200,- nabizi kompletni balik odblokovani/blokovani dle vyberu ze seznamu co jsem nasel v danem odkazu?

před 24 minutami, Štefan Chovanský napsal:

Start/stop nevim.

To si uděláš sám, rozpoj malý konektor u konce "-" kabelu baterie. Vypne se Start/Stop a současně se přepne nabíjení na max. 80% na 100% ;-).

• Downvote 4

před 2 hodinami, Štefan Chovanský napsal:

Odblok videa a START/STOP je zvlášť. Video je za 1200,-. Start/stop nevim. Zbytek funkci je v balíku za 1300,-

ja prave nasel v baliku za 1300 jak video in motion tak start/stop a ovladani 5 dveri taky

image.thumb.png.c501226745601e6d8d292e0cb9c11747.png

Edited by LenochKN

Taky mi to prislo divny ale objednal jsem ten balik za 1300 budu cekat co z nich vypadne. Pro sichr mam screenshot kde je videt polozku, cenu a seznam funkcii vcetne toho videa a start/stop. Dam pak vedet jak to dopadlo.

To Vám řeknu rovnou jak to dopadne. Udělá Vám vše kromě videa a start/stop.

image.thumb.png.b594b08f2a407cd088375cc67ee6c7d6.png Tyhle dvě funkce jsou tam zvlášť. I tak si ale myslím, že je to dobrá cena. Co jsem sháněl, tak se odblok pohyboval od 1500,- výš a když jsem chtěl jiné funkce, tak byla každá položka zpoplatněná. Přikládám i screen mailu, kde mi to pán pěkně napočítal... :D

image.thumb.png.94b83ddb24fef912b2c46de37e7afb6c.png

Edited by Štefan Chovanský

Nechápu "-" u svého tipu od Plzeňáčka, bojlera a M_ike. Když chtějí vyhodit peníze oknem ...