Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Ahojte,

 

podarilo sa niekomu rozbehat Android Auto na Amundsen radiu?

mirror link mi funguje ale zobrazuje len skoda aplikacie a Google maps, neviem tam dstat Sygic. A android auto nejde vobec ani na Samsung S6 ani na Sony Xperia Z5

nejaky napad ako na to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stiahol som tu istu verziu co si pisal a podarilo sa mi ju naistalovat a aj ju uz mam ako aplikaciu v telefone.

ale treba stiahnut presne tu verziu co pises, ta najnovsia minefungovala a nedala sa naistalovat.

este skusim popoludni funkcnost v aute

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Je vydaná nová verze AA 2.0.642. Vyzkoušejte. Ale stále není určená pro ČR, tak to uvedené problémy s hlasovým vyhledáváním asi neřeší.

 

http://www.apkmirror.com/apk/google-inc/android-auto/android-auto-2-0-642-release/

 

Mě docela štve, že u Škodovky nefunguje propojení hlasového tlačítka na volantu a AA. Pro hlasové povely se musí stisknout mikrofon na displeji.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, mluvim o posledni verzi.

Me stve Google, ze to neuvolní pro nas trh. A Skodovka by se v tom taky mohla vic angazovat. Prakticky nabizi a prodava neco, co u nás oficialne nefunguje :-(



Croog: to hlasove vytaceni a odeslani sms funguje, ale musis v aplikaci Google zmenit v nastaveni jazyk vyhledavani na anglictinu. Samozrejme pak telefon nerozumi cestine a i text sms musi byt v anglictine.

Ale je to zvlastni, protoze hlasove povely pro navigaci funguji i kdyz je jazyk vyhledavani v cestine. Ale jak rikam, tutove to je problem toho, ze aplikace neni lokalizována pro ČR.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No snad tu češtinou brzy povolí - vzhledem k tomu, jak mi ta ženská již dobře rozumí je to jen otázka namapování na nové slovo.. 

 

Hlasové povely z volantu iniciovat jdou - stačí to tlačítko podržet déle. Ještě že tak, protože je to mimochodem také nejjednoduší způsob jak se do AA dostat, když mám na rádiu nějakou jinou věc - např. telefon, páč ta telefonní apka v AA stojí za starou bačkoru. Prostě podržím 2 sekundy tlačítko na volantu a pak krátce pro zrušení hlasového příkazu. Hledat to v tom menu na rádiu pravým kolečkem je krajně nekomfortní. 

 

Snad se blíží i ta podpora waze: 

http://www.androidpolice.com/2016/11/10/android-auto-v2-0-has-a-jump-shortcut-for-lists-in-audio-apps-and-prepares-to-add-several-new-settings-and-a-homescreen-shortcut-apk-teardown-download/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 16. 11. 2016 at 11:31, Croog napsal:

Snad se blíží i ta podpora waze: 

 

To by bylo skvele, vazne bych uvazoval o prechodu z iOS. Navic nova verze Waze pro Android uz je asi rok v beta testovani coz mi pijde nejak neobvykle dlouho.

 

edit: W pro AA bude cca v lednu. 4 mesice zpatky probihalo schvalovani pred US urady do jake miry odvadi pozornost od rizeni.

Editováno: , autor: eMeF
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zjistil jsem, když mám v AA spuštěnou navigaci a k tomu hraju hudbu ze Spotify, nefunguje mi správně příjem hovorů. Přijmu hovor, ale není nic slyšet, ani v repro, ani v telefonu. Bez zapnutého Spotify to funguje správně. Používám poslední dostupnou verzi AA s mobilem Huawei P7.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Dovolím si komentář k Android auto:

  • instalace poněkud komplikovaná - jen nutné instalovat balíček, který (zatím) není určený pro CZ trh.
  • funkce  velmi omezené
  • Spotify nejde ovládat - takže k ničemu
  • Waze nefunguje, údajně brzy bude - využívám na mobilu stále
  • navigace google neukazuje rychlosti - hlavní věc, co využívám (ano, jsem hlupák, nepřiplatil jsem si rozpoznávání značek :-)) 
  • funguje jen přes USB kabel. Funkce, co vyžaduje připojení kabelu a následné klikání v menu je na nic
  • počasí mám za oknem, na to nepotřebuji AA
  • nic jiného to neumí

Jinými slovy, netrapte se instalací, nic vám to nepřinese.

  • Pozitivní 3
  • Negativní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

AndoidAuto je naprosto skvělá věc, nevím o čem tady píšeš, kolego. Je třeba jen stáhnout tu správnou verzi aplikace a budeš koukat co všechno dovede. Žádná jiná navigace neumí to, co mapy od Googlu v AA. Stačí hlasově (přes tlačítko na volantu) zadat jméno nebo název sídla a navigace Tě dovede absolutně přesně i s několika možnostmi trasy. Osobně ji používám už půl roku. A pokud se týká Spotify, ukažte mi jinou apku ve svých vozech, kde si můžete poslechnou všechny novinky v muzice "na jednom místě". Zasílám číslo aktuální verze, která opravdu funguje bezproblémově: 2.1.704903-relase. Už aby byla ofiko v ČR. Pro upřesnění - AA používám na Samsung Galaxy S7.

Editováno: , autor: dressi7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně jsem s AA taky spokojen. Připojení přes USB mi nevadí, v pohodě mi to dobíjí telefon.

Jet delší cestu bez dobíjení, tak můj telefon lehne....

 

Jinak kdo chce vyzkoušet v AA Waze, může se zkusit registrovat jako tester....  https://www.svetandroida.cz/waze-pro-android-auto-201704

 

 

 

 

 

 

 

Editováno: , autor: Martin Bednář
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
V ‎24‎.‎04‎.‎2017 na 15:31, Martin Bednář napsal:

Jinak kdo chce vyzkoušet v AA Waze, může se zkusit registrovat jako tester....  https://www.svetandroida.cz/waze-pro-android-auto-201704 ...

Ani to nezkoušejte i když vás schválí jako testera, zatím ani v betách neexistuje možnost využití Android Auto. Vymýšlí tam samé chujoviny typu nahrávání vlastního hlasu, ikony kde parkujete, prostě kosmetika, AA podpora je ještě daleko a na veškeré dotazy k AA jsou tam dost alergičtí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V ‎18‎.‎05‎.‎2017 na 19:11, Shaarky napsal:

... naštěstí Waze jede i přes Mirrorlink, sem tam s problémy, ale jak už si to člověk nastaví, jede to.

 

Zajímavá informace. Můžeš se podělit, jak jsi rozchodil Waze přes Mirrorlink, když Waze není aplikace pro něj certifikovaná, tudíž v nabídce se ani nezobrazí. Pokud vím a mám koupeno a otestováno, tak jedině shitka Sygic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...