Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...

může mi tady někdo blbuvzdorně napsat jak /popř. jestli/ rozchodím to, abych si mohl na navigaci pustit Youtube /video/

 

Mám Superba, r.v. 2017, modelový rok 2018, columbus.

 

Podařilo se mi rozchodit jak mirror link, tak i android auto, ale přes něj pouze waze a mapy.

 

Potřebuji rady pro blbečka, co stáhnout, aby to fungovalo.

 

Pokud tedy existuje nějaká free apka...

 

Jinak vím, že placená přes mirror link existuje...

 

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
V 10. 10. 2018 na 20:06, janci47 napsal:

Stiahol som Android Auto, nainštaloval v mobile a pri spustení vyhodí chybu:
Something went wrong. Zdá sa, že aplikácia Služby Google Play momentálne nefunguje.

Skúšal som googliť, neúspešne....stretol sa s tým niekto s touto chybou?

 

 

Ten stejný problém, povolení pro služby Google Play i pro android auto jsem dal vše co jde. Xiaomi redmi 3s

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

jde nějak nastavit, že po připojení k android autu zůstane display na telefonu vypnutý? obrazovku vidím na rádiu i na telefonu a je to zbytečný, mam komplet mirrorlink takže telefon může zůstat s vypnutou obrazovkou ale nikde jsem to nenašel

dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, olexaV napsal:

jde nějak nastavit, že po připojení k android autu zůstane display na telefonu vypnutý? obrazovku vidím na rádiu i na telefonu a je to zbytečný, mam komplet mirrorlink takže telefon může zůstat s vypnutou obrazovkou ale nikde jsem to nenašel

dík

 

Zeptám se třeba blbě, ale nestačí zamknout displej? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

ano už jsem taky zjistil, přes andoid auo s tím problém není, ale pokud si přes android auo dám mirror link přes tu jejich app tak obrazovka zůstane zapnutá, což je škoda protože to je zbytečný a zahřívá se telefon protože se obraz  zdílí na rádio a běží na telefonu, ale zas šlape to parádně a jde pusti uplně vše, zkusil jsem i film za jízdy a taky funguje ale naštěstí o nepoužívám,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
V 5. 8. 2016 na 17:48, Martin Bednář napsal:

Jinak mi u AA obcas zlobi prijem navigace. Mozna to je diky pokovenymu přednímu oknu, kdy mi telefon hur chyta signal GPS.

Mam vyhlednuteho S3 s vyhrivanym a tedy pokovenym prednim sklem. Zasadni veci pro mne je moznost neustale pouzivat v aute waze. Jak to nejlepe vymyslet, kdyz auto ma vyhrivane celni sklo, ktere tlumi gps signal. Da se s tim utlumenim zit, pripadne existuje nejaky trik, jak to zlepsit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Martine, to je zajimava informace. Jaky telefon s tim nema problem? ..nove telefony maji krome GPS podporu i pro Glonass, Beidou nebo Galileo, tak je mozne, ze signal nekterych techto systemu lepe prostupuje pokovenym sklem.

Editováno: , autor: 5icz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...