Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...

Nazdar chlapi

 

po nekolika bezproblemovych mesicu fungovani mne prestal funfgovat Android Auto. Pred dovolenou docela neprijemna vec ktera nasere. Jsou to asi 3 dny co mi to pise, ze to nejde propojit a musim nainstalovat novejsi verzi. Kdyz tuknu na update ktery mi telefon sam nabidne tak to tam napise, ze update nepodporuje vasi zemi (Estonsko).

Nevite co tam mam stahnout abych to zase zprovoznil pred dovcou a cestou z Estonska do Ceska?

 

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, 5icz napsal:

Nevite nekdo, co musim kde (v aute nebo telefonu) zesilit, aby navigacni pokyny z waze byly hlasitejsi? Sice se auto pokusi ztlumit radio, kdyz waze mluvi, ale to ztlumeni je prilis kratke a radeji bych mel waze hlasiteji.

Pokud je to přes Android Auto a přehráváno do reproduktorů auta, tak hlasitost Waze se nenastavuje přes navigační pokyny, ale hlasitost hlasového ovládání. Tedy menu zvuku, hlasitost, hlasové ovládání. A nebo v průběhu přehrávání pokynu se dá chytit chvilka, kdy se dá hlasitost změnit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, Delphin napsal:

Pokud je to přes Android Auto a přehráváno do reproduktorů auta, tak hlasitost Waze se nenastavuje přes navigační pokyny, ale hlasitost hlasového ovládání. Tedy menu zvuku, hlasitost, hlasové ovládání. A nebo v průběhu přehrávání pokynu se dá chytit chvilka, kdy se dá hlasitost změnit.

Nastavit v telefonu, přes rádio to nejde. Klik na hledat - Nastavení (ozubené kolečko) - Hlas a zvuky - Hlasitost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vždyť to píšu nahoře. Pokud to takto reaguje, zkuste si v podrobném nastavení hlasitosti změnit hlasitost hlasového ovládání, Waze v AA mi funguje na tuto hlasitost a ne na navigační pokyny. Funguje mi to tak jak na Superbu v Amundsenu tak u OIII na Boleru.

Editováno: , autor: Delphin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte,

mam nasledovny problem s Waze:

- ked mam Waze spustene cez Android Auto a pokusim sa zadat adresu (ulica + cislo domu, Mesto), tak Waze mi ponukne len Mesto pripadne nejake firmy, alebo body zaujmu v danom meste. Hladanu adresu vo vysledkoch vyhladavania nenajde.

- nasledne odpojim telefon od auta a vyhladam tu istu adresu rovnakym sposobom vo Waze spustenom v telefone - Waze adresu najde.

Nestretol sa niekto s takymto spravanim? Co mam nastavene zle? Robi to len pre niektore adresy, neviem vypozorovat system, kedy adresu najde a kedy nie.

 

PS: Ak zmenim v Android auto navigaciu na  google maps, tak danu adresu google maps bezproblemov najde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vidím to najskor na nejaký bug vo Waze. Skús odinštalovať znovu nainštalovať. Ak nepomôže, tak odinštalovať a dať nejakú staršiu verziu Waze stiahnutú z apkmirror.com
Pripadne otvoriť diskusiu na Waze fóre. Odkaz nájdeš napr. na www.wazer.sk kde by mohla pomôcť lokálna komunita. Niekto z beta testerov co používa AA by to vedel reprodukovať a nahlásiť ako bug. Ja používam iPhone, takže som mimo hru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahojte, 

mam problem. 

Chcel by som pouzivat waze cez AA (superb 2017, columbus) avsak mam problem so zvukom. Pocas navigacnych pokynov sa sice radio stlmi avsak nie na celu dobu nav.pokynov ale len na asi prve 2-3 sec a potom sa radio vrati spat na povodnu hlasitost cize nepocujem kompletne celu spravu. Neviem ako nastavit aby radio bolo stlmene pocas celej doby pokynov. Cez app v telefone vsetko funguje ako ma ale cez AA nie. Nema niekto podobny problem resp. nevie niekto ako nato? Inak mam huawei p20pro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...