Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Dela mi to taky, ze se to ztlumi jen na okamzik. Vyresil jsem to tak, ze jsem zesilil hlasitost AA. Pak taky blbne waze pres AA, ze jakoby usekava konce navigacnich pokynu, s tim se da zit. Ale nekdy se mi waze pres AA zacne strasne trhat, dneska jsem si kvuli tomu udelal neplanovany desetikilometrovy vylet pres zasekane centrum Prahy, protoze navigace to nedavala a musel jsem nahodit waze na mobilu, kde to neblblo. No celkove je waze pres Android Auto zatim hodne nedodelane.

Editováno: , autor: 5icz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechápu, proč to ty jelita Googlácký nepustí už oficiálně do českého GooglePlay..... Aplikace existuje od března 2015 a v půlce roku 2019 v ČR stále nic :-(
A to jsem do Google kvůli tomu asi dvakrát psal dotaz - nicméně kloudný vysvětlení jsem nedostal. 
Údajně na Slovensku to už v GooglePlay mají - mohou kluci se Slovenska potvrdit?
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 28. 6. 2019 na 10:53, Martin Bednář napsal:

Nechápu, proč to ty jelita Googlácký nepustí už oficiálně do českého GooglePlay..... Aplikace existuje od března 2015 a v půlce roku 2019 v ČR stále nic :-(
A to jsem do Google kvůli tomu asi dvakrát psal dotaz - nicméně kloudný vysvětlení jsem nedostal. 
Údajně na Slovensku to už v GooglePlay mají - mohou kluci se Slovenska potvrdit?
 

Neblazni,nemame nic?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli myslíš Google Maps, tak to mám stejně. U Waze se nic nezměnilo.

add.: současný chod AA a vestavěné navigace - lze, ale nejdřív musíš pustit AA např. Waze a potom přepnout zpět na vestavěnou a pak zpět na AA, nezačínat vestavěnou, ale není to vždy stoprocentní. Dokonce se dá donutit k souběhu Waze + Gmaps + vestavěná navigace, ale ne na dlouho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, AA  mně na displeji auta taky nezobrazuje rychlost.

 

Ohledně současného chodu - asi nebudu používat ani jedno a už jsem to ani nezkoušel. AA v Itálii naprosto nesmyslné dopravní informace o komplikacích na místech, kde žádný problém nebyl. Vestavěná pak v Rakousku tvrdošíjně hlásila zavřenou silnici kvůli sportovní akci a také se tam nic nedělo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Ja radsi starou verzi mazu a instaluju to nove...

 

Edit: zkusil jsem ted instalaci na jeden starsi Samsung a tam se mi volba nove verze AA nezobrazi.... 

 

Mam verzi 4.5.592853 u obou telefonu. Galaxy A3 (2015) zde tato položka neni. Galaxy J7 (2017) zde tato položka je.  

Cert aby se v tom vyznal....

Editováno: , autor: Martin Bednář
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...