Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Stejný balíček 4.5.592854-release instalován na honor 8x a na nějaký Doogee, obojí android 9. Na honoru ta funkce v menu je  a na Doogee ne. Na obojím stejný postup instalace (mazání dat, odinstalace, instalace, restart, kladivo....). zvláštní. A v této aplikaci mi nejde aktivovat vývojářský režim..... Oba founy z Alzy

A ted koukám ono toho na tom Doodge chybí v menu i víc, např volba "Automaticky znovu spouštět media". A přitom verze aplikace je fakt totožná

Editováno: , autor: prase66
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To se ocividne uz stalo, ale mozna to delaji ve vlnach. 

Mne to funguje. Mam AA na ceskym telefonu, v cestine a ofiko nainstalovany skrz Obchod Play. Mozna vliv predchoziho telefonu Nexus 5X. Po jeho nasilne/nedobrovolne smrti prozatimni Mi A2 lite (Android One). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ofiko neni ale najdu sa ludia co im to ide nainstalovat ofiko z GP aj ked su z CR/SR. Tiez som bol svedkom kedy to normalne slo nainstalovat na huawei P9 lite ale to su len vynimky.

 

btw mam samsung galaxy note 8 a verziu 4.5.592854 z apk ... po nainstalovani ponuka noveho designu nebola no po vymazani dat sa ponuka objavila

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V aute (Karog) pouzivam jak Android auto, tak Mirrorlink. Problem ale je v tom, ze se po pripojeni telefonu (Samsung G S 9+) dost casto restartuje Amundsen. Musim odpojit telefon, pripojit znovu (nekdy i opakovane), pak je to jiz vetsinou OK.

Setkal se s tim jiz nekdo? Cim by to mohlo byt? 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam S9 a casto se mi stanou 2 problemy:

Android auto neprehrava zadny zvuk - resenim je odpojit, pripojit kabel

waze pres AA se po case zacne sekat a je nepouzitelny. Resenim je restartovat telefon, coz mi dela vzdycky radost, kdyz jsem ve meste, ktere neznam, nevim kam jet a nemuzu nikde na chvili zastavit.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci kecat, ale mám pocit že hlášení nehod atd Google zatím uvolnil pouze pro USA. Proto ji v ČR nemáme.

EDIT: ok, kecám. Koukám že to v telefonu mám taky (ale dřív jsem to tam určitě neměl)...:blink:

Jinak dnes jsem také zkoušel novou verzi, hodně věcí se mi líbí mnohem víc než ve staré verzi, ale mám pocit že se v té nové hodně blbě orientuju a abych si třeba pustil hudbu, tak na to musím koukat mnohem déle než na starou verzi, což zavání bouračkou...

Editováno: , autor: malé zvíře
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...