Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Čo treba pri hudbe toľko riešiť? Práveže v starej verzii trebalo manuálne pustiť hudbu a manuálne zapnúť navigačku po každom pripojení - to bolo na búračku. V tejto novej verzii konečne sa hudba spustí sama tam, kde skončila pri predchádzajúcom odpojení.. a taktiež sa hneď po pripojení spustí navigačka (asi ak si ju mal spustenú pri odpojení). U mňa maximálna spokojnosť, konečne mi stačí pripojiť mobil a nemusím nič viac riešiť - maximálne vyhľadať cieľ, ak potrebujem.

 

:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem aktualne v Rakousku a zajimave je, ze v Google Play chvili AA vidim a chvili pak zase ne. By me zajimalo, cim se to řídí...

Edit: uz vim - kdyz jsem na rakouske wifi, tak v Google Play AA k dispozici  je. Kdyz jedu pres data, tak se nezobrazi.

Jinak novou verzi mam stále na obou telefonech dostupnou.

Editováno: , autor: Martin Bednář
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Po pul roce trapeni se s Waze pres Android auto jsem dostal sluzebni Iphone a uz si nepripadam jako beta tester. Waze je pres Carplay na iphonu stabilni a nezacne se pri dlouhe navigaci zasekavat jako se mi to stavalo na Galaxy S9. Zajimave je, ze Carplay i Android auto obcas trpi na stejnou chybu a to, ze obcas nejde zvuk a je potreba telefon odpojit a pripojit, aby zvuk sel - zrejme nejaka chyba u skodovky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pri delsim navigovani (100km a vice) se waze jakoby zacne zasekavat - obrazovka se aktualizuje treba jednou za 30sekund a navic uplne blbe. Proste nepouzitelne a telefon se musi restartovat. Druhy problem je, ze obcas nefunguje zvuk, ale to mi dela i pres Car play - staci odpojit, pripojit kabel.

Zkousel jsem vic verzi Androidu i Android Auto, vse stejne.

Editováno: , autor: 5icz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rovnako registrujem cca 3 tyzdne problem na Samsung S9 + android auto.

Vsimol som si, ze ked sa mi zacne obrazovka AA zasekavat, tak na obrazovke auta mi signalizuje stratu mobilneho signalu, resp. len Edge signal (aj ked som v oblasti so 4g signalom). Nepomohlo ani vypnutie optimalizovaneho rezimu napajania v telefone.

Musime cakat na novu verziu Waze...

Pre mna sklamanie, ze oprava Waze tak dlho trva.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Ahoj, snažil jsem se to tu  najít, ale neuspěl jsem. Prosím o potvrzení, zda Vám jede Android Auto na některém z telefonů Honor 8x nebo Huawei Nova i3.  A jaké máte na nich zkušenosti, zda funguji všechny funkce. Jaký android případně verzi aplikace běžíte. díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...