Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

na HONOR 8X jede už půl roku ve všech verzích až po nejposlednější aktuální verzi naprosto bez problému jak na samotném telefonu tak i zobrazení na infotainmentu. android 9.1.0.252 (a jelo i na starších)     AA 4.9.594934  (a možná je už i novější)

Editováno: , autor: prase66
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K sekani Waze:

Na telefonech Samsung Galaxy S8, S9+ a S10 fungovalo vse bez problemu cca do zacatku podzimu. Behem tydne se Waze zacalo na vsech trech telefonech sekat. Jestli to bylo zpusobeno aktualizaci AndroidAuto, Waze nebo softwaru telefonu, to nevim. Urcite ale neslo o problem kabelu, ... Nekdy pomohlo na pozadi spustit mapy od Google, ale toto reseni nebylo stoprocentni.

Priblizne pred tydnem se mi aktualizoval telefon SG S10 na Android 10. Od tohoto okamziku funguje Waze zase jako driv (tj. bez problemu). AndroidAuto zustalo nainstalovane jako apka. 

Jen mam obavu, ze po nejake dalsi aktualizaci bude zase problem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pozor, pár krát už mal Google u seba chybu, ktorá spôsobila uvoľnenie AA aj do našich končín aspoň pre pár šťastlivcov, ale po pár dňoch tú chybu zaplátali a AA bolo opäť bloknuté. Snáď toto už nie je len dočasná chyba. Skúšal som nájsť nejaký článok, ale nikde ani zmienka.... uvidíme časom. U mňa v GP sa AA tiež zatiaľ neobjavilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podla mna dostupnost AA v google play zavisi od regionu vycitaneho z nejakeho udaju v telefone (IMEI cislo?, vyrobne cislo?).

Moj telefon Samsung S9, vraj SK distribucia, mam nastaveny jazyk a region slovencina/slovensko. AA mam dostupne cez google play. Ale ked spustim AA na telefone, kliknem Nastavenia -> Asistent google, tak sa zobrazi obrazovka, kde su popisy volieb pre Google asistent zobrazene v anglictine (You, Assistent, Services, atd.). Slovencinu tam neviem nijako nastavit (ked spustim google asistent z klasickej home obrazovky, tak mam popisy nastavenia v Slovencine). Ked mam pripojeny telefon k autu a dam hlasove vyhladavanie vo Waze (cez mikrofon auta), waze precita vysledky vyhladavania adries po anglicky, ale navigovanie hlasi v slovencine.

Znama ma Huawei P30, tiez vraj SK distribucia, NEma AA dostupne cez google play (musela si ho stiahnut a nainstalovat), ale ked spusti AA na telefone, klikne Nastavenia -> Asistent google, tak sa zobrazi obrazovka, kde su popisy volieb pre Google asistent zobrazene v Slovencine. Ked som pripojil jej telefon k mojmu autu a dam hlasove vyhladavanie vo Waze (cez mikrofon auta), waze precita vysledky vyhladavania adries po Slovensky.

Skuste pozriet, v akom jazyku sa vam zobrazuju popisy volieb pre Google asistent (AA ->Nastavenia -> Asistent google).

 

Cize moj telefon S9 AA auto mozno povazuje za USA region (preto je dostupny v google play a niektore funkcie su v anglictine), ale znamej P30 AA povazuje za nie USA region (preto nie je dostupny v google play v jej telefone ale ma to cele v slovencine)

 

Editováno: , autor: miro_sk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mirrorlink je bohužel asi mrtvá záležitost....

 

Naštěstí lze přehrát i první verze Columbusu, které autorizovaný servis nedokáže přehrát, na poslední možnou verzi s podporou Android auta.....případně lze i přehrát na verzi MIB2.5, ale zde je nutné vyměnit displej za nový celolesklý a dát i novou ozdobnou lištu za ním(lze chápat jako mezikrok před následnou případnou instalací virtuálního panelu).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neviete nahodou cim by to mohlo byt sposobene pripadne kam sa pozriet v nastaveni?

 

V Google mapach mam nastavenu farebnu schemu -> automaticka, nicmene pred nejakym casom mi prestalo fungovat prepinanie svetelneho rezimu medzi den a noc podla svetiel auta (denne vs stretavacky) a vzdy je aktivovany rezim den. Ak rucne prepnem na noc, tak pozadie je tmave.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V nastaveniach AA poklepkaj niekoľkokrát prstom po verzii AA, tým povolíš Nastavenia pre vývojárov a v nich máš možnosť meniť nastavenie Deň/noc. Ja mám nastavenie podľa telefónu...... ale predpokladám, že ovládanie autom bude prepínať režim podľa stretávačiek - neoverené.

2019-12-22 19.24.25.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mirrorlink je bohužel asi mrtvá záležitost....
 
Naštěstí lze přehrát i první verze Columbusu, které autorizovaný servis nedokáže přehrát, na poslední možnou verzi s podporou Android auta.....případně lze i přehrát na verzi MIB2.5, ale zde je nutné vyměnit displej za nový celolesklý a dát i novou ozdobnou lištu za ním(lze chápat jako mezikrok před následnou případnou instalací virtuálního panelu).
ML byl vždy mrtvá záležitost.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 22. 12. 2019 na 19:09, deto napsal:

Neviete nahodou cim by to mohlo byt sposobene pripadne kam sa pozriet v nastaveni?

 

V Google mapach mam nastavenu farebnu schemu -> automaticka, nicmene pred nejakym casom mi prestalo fungovat prepinanie svetelneho rezimu medzi den a noc podla svetiel auta (denne vs stretavacky) a vzdy je aktivovany rezim den. Ak rucne prepnem na noc, tak pozadie je tmave.

 

Tak nakoniec po nainstalovani zaplat telefonu sa to rozbehlo :)

 

EDIT: Tak rozbehlo sa to len ciastocne. Ak auto rezim svetiel vyhodnoti, ze stacia len denne a ja manualne prepnem na stretavacky, mapy su cierne. Akonahle auto rezim vyhodnoti, ze stretavacky su potrebne, mozem robit co chcem, mapy su stale biele ?

 

EDIT2: Odinstaloval som vsetky aktualizacie Google Maps a uz to funguje korektne v AA.

Editováno: , autor: deto
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po připojení telefonu s AA se mi vždycky vypne zvuk autorádia. Musím pak přepnout zpět na rádio a znovu na rozhraní AA. Mám verzi AA 4.9.59, která je snad aktuální. 
Nevíte někdo nějaký fígl, aby se to nedělo? 
V nastaveni AA na telefonu si odfajfkni nabidku Automaticky znovu spoustet media
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
V ‎30‎.‎12‎.‎2019 na 15:36, ziza23 napsal:
V ‎27‎.‎12‎.‎2019 na 19:33, ghost7 napsal:
Po připojení telefonu s AA se mi vždycky vypne zvuk autorádia. Musím pak přepnout zpět na rádio a znovu na rozhraní AA. Mám verzi AA 4.9.59, která je snad aktuální. 
Nevíte někdo nějaký fígl, aby se to nedělo? 

V nastaveni AA na telefonu si odfajfkni nabidku Automaticky znovu spoustet media

Stahnul jsem si nej verzi AA, ale v nastavení se tato možnost nikde nadá najít. Kde přesně v nastavení se to najde?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...