Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

V 14. 3. 2020 na 16:28, bropol napsal:

Zdravím všechny experty, nějak se nemůžu domluvit s navigací Waze. Když ji pustím na mobilu v aplikaci android auto, vše frčí jak má, ale když propojím mobil s autem a pustím Waze, tak navigování nefunguje. Veškeré ovládání aplikace bezproblému funguje, jen nechce navigovat. Jako by nedokázal načíst GPS.

Zkus si souběžně pustit Google Maps. Mi občas Waze GPS taky nechytal a Google Maps ano. A jakmile se chytil Google, tak Waze potom taky. 

Editováno: , autor: Delphin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Před hodinou, bropol napsal:

Vše se načte, veškeré ovládání  Waze funguje, jen se nechce načíst GPS...prostě nenaviguje.

 

Zkontroluj si oprávnění aplikace Waze, ale předpokládám, že tam GPS máš povoleno včetně všech ostatních oprávnění.

Co Google mapy, ty GPS v AA bez problémů chytnou?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, Shaarky napsal:

 

Zkontroluj si oprávnění aplikace Waze, ale předpokládám, že tam GPS máš povoleno včetně všech ostatních oprávnění.

Co Google mapy, ty GPS v AA bez problémů chytnou?

GPS mám povoleno, jinak by mi Waze nefungoval ani v mobilu. A ostatní oprávnění musí být povoleny taky všechny? Některé se mi zdají zbytečné povolovat, aby fungoval Waze v AA

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nakonec pomohlo v nastavení mobilu (Pocophone F1) u aplikace Waze změnit možnost úspory energie na "žádné omezeni" a Waze maká na 100%.

 

Hodně mi pomohl mi odkaz od Shaarkyho:

https://support.google.com/androidauto/thread/17860576?hl=en

 

Děkuji moc všem za pomoc 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
V 25. 4. 2020 na 12:29, Kombicek napsal:

Zdravím. Mám android 10 v mobilu. Proč se mi v AA nezobrazuje kalendář. Povolený je. Díky za odpověď.

 

Můžeš použít Google Assistant. Používám v angličtině a když chceš vědět, co máš v kalendáři, tak se za jízdy zeptáš.

Není důvod jej zobrazovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...