Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Zkousel jsem AA a mirrorlink. Aa ok a mirror link se  nelze spojit s hlaskou at zkontroluju mobil zda to umi. No myslim ze to umi mam sam. S21 FE. Nevite nekdo pls co se s tim da delat? 

 

Dalsi vec:  myslel jsem ze po sparovani s AA a mirror pujde treba youtube na obrazovce ale nejdou ani videa zadny poustet ve vlc treba. No jeste se na to mrknu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Pošli prosím link na ten bezdrôtový modul. 

Ja som rozbehal cez kábel na S23 Ultra. 

Avšak použi kvalitný kábel. Mal som jeden z Číny a nefungovalo to. 

Kúpil som z Ali kvalitnejší a ide bez problémov. 

Editováno: , autor: r_e_n_e
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zdravim, podelim se o problem, ktery se mi vyskytl s AndroidAuto. Pouzivam jak dratove (na dlouhe presuny), tak bezdratove (pomoci AAWireless) s telefonem Samsung S23. Vsechno fungovalo bezvadne, ale na dovolene z niceho nic pri pripojeni kabelu to hlasilo, ze se nepodarilo navazat spojeni (presnou hlasku uz nevim). Nepomahal jiny kabel, ani jiny port, dokonce ani jiny telefon. Bezdratovy AA jeste fungoval. Druhy den prestal fungovat i bezdratovy AA se stejnou hlaskou.

Nejdriv jsem zkusil dat autoradio do tovarniho nastaveni, ale to nepomohlo. Pak jsem udelal 2 veci naraz:

  •  restartovat autoradio (podrzenim tlacitka zapnuti vic jak 10 sekund)
  •  vymazat data a cache pro AA v telefonu.

Pote zaclo chodit zase AA bez problemu. Nevim, ktera vec pomohla, ale kdyby se to nekomu taky stalo, tak to vyzkousejte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...

Uz jsem to nasel...

Připojil se přes WiFi k přístupovému bodu smartBox-XXXX , zadat heslo 88888888 a adresu 192.168.1.101 v Chrome.
Na stránce, která se otevře, je vidět verze firmwaru 23081423.2761.2 a dialog pro zpětnou vazbu s vývojáři, v případě problémů.
Napise to verzi firmwaru a  na Switch P2P aktualizuje kdyz ji mate starou... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...