Přejít na obsah

Aktivace asistentu rozjezdu do kopce


cz pida

Doporučené příspěvky

ne nemám tam nic, ale ani záslepky...podle mě to  to ESP má, jen nejde už vypínat...je to 2013 1,2 tsi, klima tempomat, maxík, sunset atd, žádnej socialpaket, ale je to jen doměnka.

VCDS mám , když by někdo případně mohl sem nebo přes  SZ hodit postup na kódování, budu moc rád, díky

M

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

načo do SZ/SS, keď môžme tu. tiež to mám aktivované, režim Normal. je to návyková vec, ručku ani pri prudkom kopci nepotrebujem ;)

btw, tiež mám 2013, Ambition výbava

Kódovanie:

 

-          03 – ABS Brzdy

-          07 – Kódovanie

-          Kalkulačka pre dlhé kódovanie

-          Byte 16:

 

-          bit 0 - aktivácia HHC

-          0 = asistent vypnutý; 1 = asistent zapnutý

Kódovanie EN:

-          03 – ABS Brakes

-          07 – Coding

-          Long Coding Helper

-          Byte 16:

 

-          bit 0 - activate HHC

-          0 = asistent ON; 1 = asistent OFF

Po tejto aktivácii je možné prispôsobenie dĺžky pôsobenia HHC.

 

-          03 – ABS Brzdy

-          10 – Prispôsobenie

-          Asistent rozjazdu do kopca

o   Deaktivované

o   Normálne

o    Skoro – štart s nízkymi otáčkami

o    Oneskorene – štart s vysokými otáčkami a kĺzavou spojkou

Kódovanie EN:

 

-          03 – ABS Brakes

-          10 – Adaptation

-          Hill-start asistent

o   Not activated

o   Normal

o   Early - start with low RPM's

o   Late - start with high RPM's and slipping clutch

Editováno: , autor: wirer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

před 5 hodinami, marfan napsal:

No buď cez VCDS (diagnostika) alebo máš vedľa ovládania kurenia tlačídlo ABS alebo ESP ?

Žádně tlačítko ABS neexistuje. Taktéž u FII neexistuje tlačítko pro vypnutí EPS. Na palubní desce může být jen tlačítko, které vypíná ASR =  kontrola trakce, jinak řečeno protiprokluz.

před 4 hodinami, cz pida napsal:

ne nemám tam nic, ale ani záslepky...podle mě to  to ESP má, jen nejde už vypínat...je to 2013 1,2 tsi, klima tempomat, maxík, sunset atd, žádnej socialpaket, ale je to jen doměnka.

VCDS mám , když by někdo případně mohl sem nebo přes  SZ hodit postup na kódování, budu moc rád, díky

M

Pokud tam nemáš žádné tlačítko, mám za to, že ESP (ESC) nemáš právě proto, že  jeho součástí bývá vždy ASR a tím pádem bys tam to tlačítko měl mít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo, máš pravdu, ale nebylo to o lenosti,  prostě jsem to nenašel. Jinak jsem to teď zkoušel a nejde mi to, tak buď dělám něco špatně nebo to u mě prostě nejde :-(

 

 

1.png2.png3.png

 

poradí někdo  prosím, když by teda to jít mělo a nejde ?

Editováno: , autor: cz pida
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 11 měsíců později...
  • o 5 měsíců později...
  • o 1 rok později...

Ahoj, potřeboval bych vědět, které Fabie mají asistent rozjedu do kopce ve výbavě či možné dokódovat. 

Budeme kupovat auto přítelkyni a Fabia je prozatím nejvýhodnější. Jedním z požadavků je asistent rozjezdu do kopce 

Četl jsem tady na fóru, že všechny F2 rv 2013 mají nebo se jim dá aktivovat asistent. Mě by zajímalo - jak to tedy je? F2 je rv 2007-2015, lze říct, jaký rok výroby to nemá a mít určitě nebude? Nebo se dívat po výbavě a pokud je ESP tak to aktivovat půjde? 

Předpokládám, že F3 by to již měla mít všude.

Děkuji za radu

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Těžko říct, podle některých ceníků to vypadá, že před FL to nikdy neměl, u FL zase bude záležet na roku výroby - někdy to byla pouze příplatková funkce, někdy je to zase součást ESP pro všechny FII FL, někdy je to z výroby jen pro vozy s DSG,,,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám právě na O3 a asistent a přítelkyně si to nemůže vynachválit.

 

No podle toho vlákna nepoznám, jako F2 si mám koupit, abych měl jistotu, že to tam buď je v základu (na inzerátech se toto většinou nepíše) nebo že to jde dokódovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JayBee1: super, to jsem přesně potřeboval vědět. F2 po Facelift s ESP :-) btw jak poznám, že auto má ESP? ? nepočítám vlastnosti auta, ale známe "má to auto ESP? -> má; má to auto ABC? -> má, pokud nemá, dodělám" .. nebo spíše odpověď bude nevím, asi ano

Přes diagnostiku asi jedině 100% že?

 

Edit: teď mě napadl ještě VIN kód a buď někde na netu (víte kde?) nebo rovnou ve Škodovce

Editováno: , autor: chemo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poznáš to tak že má toto tlačítko viz příloha.

2019-04-17 08.47.09.png

 

Po jeho stisknutí se deaktivuje pouze ASR.

Ale pozor asistent rozjezdu do kopce byl myslím automaticky součástí jen do určitého roku. L Poté byl myslím za příplatek cca 2000Kč. Ale pokud má toto tlačítko tak buď bude mít asistenta do kopce nebo se bude dát dokódovat. Můj rok 10. 2010 to má automaticky 

 

Editováno: , autor: voltys
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...