Přejít na obsah

Střešní okno


shrek

Doporučené příspěvky

Dneska jsem na to pořádně koukal. Mám asi vyběhané buď ty železný štefty co jsou v táhlech co šíbr zvedají. Nebo táhla samotný. Má to 2 - 3 mm vůli. Přesně takou co chybí aby to bylo zavřené přesně se střechou. Vůbec nevím co s tím???????

Editováno: , autor: Sidonius1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj,

trochu se přidám . mám taky okno a někdy se mi stane že zůstane buď kousek nad nebo pod střechou. Stačí když dám kolečko do polohy uzavřeno a pak na něj zatlacím a tím dojde k aktivace centrování. Tlačítko držím cca 10 sekund než se okno dá do správné polohy pak vše OK :t

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

Zdravím všechny,

o víkendu jsem zažil neprijemné překvapení! Byl jsem s autem poprvé na myčce ( auto mám necelý měsíc ) a byl jsem velmi překvapen, když se mi do auta nahrnula voda přes střešní okno. Je to elektricky ovladané střešní okno a při dešti ani kapka! Myslíte, že je to jenom tím tlakem vody v myčce, protože na první pohled se zdá vše v pořádku? Okno bylo zavřené správně a těsnění vypadá normálně, ani není spuchřelé!

:help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny,

o víkendu jsem zažil neprijemné překvapení! Byl jsem s autem poprvé na myčce ( auto mám necelý měsíc ) a byl jsem velmi překvapen, když se mi do auta nahrnula voda přes střešní okno. Je to elektricky ovladané střešní okno a při dešti ani kapka! Myslíte, že je to jenom tím tlakem vody v myčce, protože na první pohled se zdá vše v pořádku? Okno bylo zavřené správně a těsnění vypadá normálně, ani není spuchřelé!

:help:

budes mit ucpane odtokove kanaly ve strese.kazdym oknem tece kolem gumy,jen se voda odvadi temi kanaly

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny,

o víkendu jsem zažil neprijemné překvapení! Byl jsem s autem poprvé na myčce ( auto mám necelý měsíc ) a byl jsem velmi překvapen, když se mi do auta nahrnula voda přes střešní okno. Je to elektricky ovladané střešní okno a při dešti ani kapka! Myslíte, že je to jenom tím tlakem vody v myčce, protože na první pohled se zdá vše v pořádku? Okno bylo zavřené správně a těsnění vypadá normálně, ani není spuchřelé!

:help:

budes mit ucpane odtokove kanaly ve strese.kazdym oknem tece kolem gumy,jen se voda odvadi temi kanaly

Diky moc. Mrknu hned na to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
Nevim nevim, já ty kanálky vyčisstil, ale na myčce, která má tlakové mytí shora, my tam teče stejně. Přijde mi to, jako by to okno potřebovalo někde dotáhnout. Lanko???

tak to maš špatně vyčištene.Nebo jeste jedna moznost,roztahni gumu na okne drevenym klinem,postup je v dilenske nebo obyc priruccce.Okno seridit samosrejme jede,ale tim se upravi jen vuci karoserii a aby tam nefoukala meluzina,delal jsem to i to cisteni,vse pak pomohlo.Delaji se dva druhy sibru-webasto a rockwel,kazdy ma jiny zpusob serizeni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...
  • o 1 měsíc později...

Zdravím všechny,

může mi někdo prosím poradit. Mám Octu r.v.99. Dnes ráno jsem přišel k autu a měl jsem uplně mokrou sedačku řidiče. :aggressive: Je potřeba po nějakém čase přetěsnit střešní okno, nebo může být problém někde jinde? Koukal jsem na odtokové kanálky a ty jsou čisté.

Prosím pokud máte někdo zkušenosti poraďte.

Díky moc. :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to ucpané,nebo tošku ucpané.myslím tím ty kanálky,pokud hodně pršelo a nestačilo to odtéci.to by jsi tam musel mít díru jak vrata,aby tam nateklo i přes ok kanálky.Pokud tam máš velkou díru mezi kastlí a oknem,tak napruž těsnění okna nebo kup nové

Editováno: , autor: olisoft
citovanie predchadzajuceho prispevku je ZAKAZANE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, ja jsem na to koukal jeste jednou vcera a vsiml jsem si, ze se mi tam udelal takova mala "prehrada" z takoveho mekkeho materialu, jako zvykacka. Mam podezreni, ze jak byli ty velke paraky a ja to mel na slunicku, tak tam neco povolilo. Mezera tam neni zadna, proto mi to bylo divny. Slejvak to byl poradnej, ale prezilo to uz horsi. Odstranil jsem tu "zvykacku" no a uvidime. Vcera taky prse, pravda ne tak huste, ale mokro tam nebylo ani trochu. Jo a jeste mi rano kapala voda z panele na strope! Doufal jsem, ze tam neco nezkratuje. Absolutne nechapu, jak se tam ta voda dostala!

Editováno: , autor: olisoft
citovanie predchadzajuceho prispevku je ZAKAZANE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to ucpané,nebo tošku ucpané.myslím tím ty kanálky,pokud hodně pršelo a nestačilo to odtéci.to by jsi tam musel mít díru jak vrata,aby tam nateklo i přes ok kanálky.Pokud tam máš velkou díru mezi kastlí a oknem,tak napruž těsnění okna nebo kup nové

Diky za radu! :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...

Ahoj kluci potřebuju poradit.Jednoho dne my přestalo dovírat střešní okno,tak se chci zeptat jestly se stím někdo nesetkal nebo neví jak to spravit.Vše funguje jak má akorát při zavření se nechce uplně dovřít.Dík za každé info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dovri na max co to jde pak vytahni klice ze zapalovani,nebo odpoj baterku,sundej kryt u stresniho okna a manualne ho zavri prilozenym klicem,pak pripoj baterku a melo by ti to fakat normalne,aspon ja sem to tak spravil svagrovi

Dík moc,okno je spravené a vše funguje :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
Je to ucpané,nebo tošku ucpané.myslím tím ty kanálky,pokud hodně pršelo a nestačilo to odtéci.to by jsi tam musel mít díru jak vrata,aby tam nateklo i přes ok kanálky.Pokud tam máš velkou díru mezi kastlí a oknem,tak napruž těsnění okna nebo kup nové

ahoj, no rád bych se zeptal, zda-li nevíte někdo kde a za kolik se dá sehnat těsnění na šíbr co zajíždí do střechy, případně celé sklo s těsněním. díky za info...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

měli jsme doma o1 rv 1999, a tuhle jsem na ní koukal shnilej celej zadní bok okolo nádrže, ale kolem střešního okna vůbec nic a co se týče poruch tak si nepamatuju že by s tim někdy něco bylo takže z tohodle ohledu bych se toho nebál..... Ale další otázka je jak moc to budeš využívat?! já ho nemám a ani mi nechybí ;)

Editováno: , autor: headerTDI
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já jsem zvyklej jezdit s otevřeným oknem, potřebuju čerstvej luft bo co.

svýho času jsem měl Felicii se střeš.oknem a používal jsem to docela často.

Teď donedávna jsem kočíroval O1 combi, tam jsem ho neměl a otvíral okno u řidiče - vždycky mě votravovalo to pískání nebo foukání do ucha.

Takže si myslím,že bych střešní docela užil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...