Přejít na obsah

Folie ano ci nie


boriso11

Doporučené příspěvky

Ahojte... uvazujem o nahodeni folii na S2 sedanik. Mam z vyroby trochu zatmavene skla ale nie je to nieco extra.

Tak som chcel dat folie dorobit. Ale ako pozeram tak pozeram dako sa mi to s tymi foliami nepaci. Pride mi to dake divne... ci som divny ja?

co si o tom myslite? Riesili ste tiez tuto dilemu alebo ste v tom mali jasno....

 

 

8693214_2.jpg

20160605_173418.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som dal folie na presne taky kombik ako mas ty...tmava siva metaliza.

Uz len kvoli sukromiu, tak hlavne aj kvoli odrazu tepla. Mam Fusion folie s 10rocnou zarukou a odrazia 75% tepla.

Je to poznat, tak uvazujem aj o cirych dopredu...

Editováno: , autor: r_e_n_e
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Taky mam folie na kombi a je to super, auto vypada o 100% lepe, hlavne kombiky, tem to slusi nejvice. Zaroven je v aute o mnoho lepe a taky chrani plasty a kuzi proti vysisovani od slunicka. Jinak predky nejdou vubec, jelikoz origo predni skla jsou uz bud zeleny/modry. Takze se da jedine dat keramickou cirou folii, ktera brani UV zareni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ved to. Mal som OI combi a tam folie zapasovali. Ale tu (sedan) mi to pripada s foliami ako  by som mal predne zadne kola s elektronmi a predne plechace... neviem si pomoct.

U nas na predne nedaju vobec. ak by sa dali idem hned to toho... skoda. Ale mate pravdu. Na kombi to sedi viac ako na sedan.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...