Přejít na obsah

Baterie 1rok stará - KO?


vejbuch

Doporučené příspěvky

před 11 minutami, TOMUS napsal:

Vy mate jinák . U nas je 14 dnů :) . Myslel že škoda má všude stejné pravidla které se týkaji reklamaci atd.

 

Pawoukovi se dnes nelibim :(

Protože píšeš opakovaně nepravdivé informace. Raději se pro příště zdrž podobných tvrzení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,
děkuji za reakce :) No zjistil jsem to tak, že jsem přišel k autu a nešlo nastartovat, psalo to slabá baterka. Tak jsem zavolal známému a ten mě nahodil skrze přenosnou baterku. Ujel jsem asi cca 30km, zhasl jsem motor a po 10 minutách pokusu nastartovat to samé. známej zase přijel, nahodil, změřil zda dobijí alternátor a vše ok. Odvezl to k sobě a tam nechal 6 hodin na nabíječce, po sundání z nabíječky hned nastartovalo, ale poté jsme to shodil a zase zkusili nastartovat a nic, to samé :(

Včera jsem tam byl navečer a pán říkal, že už to nabíjí od rána, že si mam zavolat dnes a uvidíme. Musejí prý tu baterku přeměřit.

Ano náhradní vozidlo pro mě mají a podle nich to stojí jen 900 bez DPH na den :(

Říkal, že Škoda o tom nic nepíše a porto musí postupovat tak, že napíší škodovce a ti jim dají instrukce co dělat a možná se na to budou chtít i přijet podívat :( 

Každý den musím jezdit 70Km do práce a toto mi komplikuje život.

 

Děkuji za následující informace,
M.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak teď jsem tam volal a zatím to mají jen z 80% změřené, ale baterka vykazuje známky toho, že je KO. Nyní prý musí dodělat všechny testy a pak to předat Škodovce která podle pána se na to nejspíše pojede podívat ("snad ne, říkal jsem jim, že to auto potřebuji a že na jejich byrokracii nemám čas [ve srandě]"). 

Každopádně nejdříve kdy bude auto pojízdné je v pondělí :( 

Když jsem řekl, že si baterku koupím a ať ji tam dají tak řekl, že cena té baterky je 5tisíc a nemají ji stejně skladem :(

Auto mi žádné nepučí protože teď žádné nemají.

 

Ach jo.

 

máte někdo stejné zkušenosti s baterkou?

Děkuji,

M.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta cena je ok (baterie je AGM, nikoliv klasická), to jsou holt ty výhody S/S. Otázkou je, jestli se to novou baterkou vyřeší. Mohla být prostě špatná, nebo ji předčasně zničilo špatné dobíjení - a jeho kontrola je u auta s rekuperací poněkud složitější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak a je to tu, volal mi pán ze servisu.

Pán se představil a hned řekl, že pro mne má špatnou zprávu a tak jsem se posadil. Jelikož auto od 4.6 stálo s téměř vybitou baterií a ta nebyl dobitá podle pokynů, autobaterie odešla. Škoda service zamítla reklamaci a budu platit včetně práce cca 5500Kč.

Doporučuji tedy před delším jak měsíčním stáním baterii dobít a ihned po vrácení batarii zase dobít jinak Vám reklamaci neuznají :(

Já tedy počkám do pondělí kdy mi nainstalují novou baterku za cca 5100Kč a budu již jezdit :) 

Ještě tedy upozorňuji, že Autobaterie stojí 5tisíc proto, že auto obsahuje Start Stop System. Ah u baterie přesně nevím, ale je to auto s SS a FIII style.

 

Děkuji,
M.

:t

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bereš to teda s humorem. Asi bych se trochu hádal a to vyjádření škodovky si vyžádal, to zdůvodnění by mě zajímalo. V návodu k použití nic o dobíjení baterie není. Přijel jsem auto jelo, chci odjet a auto nejede, kde jsem udělal chybu? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja nechavam bezne stat auto 2m na letisti a nikdy jsem nemel problem s baterkou... Jednou se mi stalo ze se objevila hlaska o nizkem napeti, ale po dalnici se zpet nabila

Jestli Blue Dynamic EFB (ktera je pro SS stavena) nestaci, tak Silver Dynamic AGM s cenou kolem 3.000 urcite ano, takze cena 5.000 je fakt mordor 

http://www.varta-automotive.com/en-gb/products/start-stop/silver-dynamic-agm/

Editováno: , autor: havrosh
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...