Přejít na obsah

Vyber alu kola na zimu Superb 3


MTX

Doporučené příspěvky

V 8. 3. 2018 na 20:08, Mak.cz napsal:

take jsem hledal levnou zimni nahradu za antracitove turbiny R18. Nakonec jsem zvolil nemecky borbety BS5 8x18 5x108 ET42 v cerno stribrnem provedeni, cena necelejch 2.500kc. Nakonec to nevypada uplne blbe a je to vyrazne levnejsi jak skodovacke rafky.6267b895675678ce6d128a40e91dedea.jpg8cbb722790e89af7005b072aa234b911.jpg

Prosím Tě, kde jsi ty disky kupoval? Díky

  • Líbí se mi 1
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 11 měsíců později...

Ahoj všem, zajímá mě jedna věc. Mám S3 sportline s origo r19 Vega, čili antracit s lestenou části. Nemám zimaky a zvažuji že koupím 19ky pneu a budu prehazovat. Moje historická zkušenost vsak byla že sůl takovouhle lestenou cast docela narušila a udělala tam takové mapy, ale byly to levnější kola RSW. Takže dotaz zní - co udělá zimní provoz s lestenou části na origo kolech, přežije to? Pokud to bude spatny, asi radsi půjdu do nějakých lakovanych neorigo alu...

 

Díky moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tím se musíš smířit. pokud bude někde škrábanec (obrubník) nebo třeba porušený povrch od kamínku, čemuž se neubráníš, když někde nesolí, ale sypou štěrk, tak se tam ta sůl dostane a pak to dělá mapy. Navíc se často stává, že při vyvažování sundávají závaží planžeťákem a škrábnou ti to aspoň zevnitř. Já jsem s tím taky smířený, mám 2 sady origo kol 19".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, díky moc. Právě že různě více či méně ti disky podřené jsou, hlavně asi od parkování, předchozí řidička byla prý paní a je to celkem znát. Asi se mi nechce riskovat, že ty kola zničím ještě víc, ale teď nevím, pomýšlel jsem si jen na tu výměnu pneu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, zelyvel napsal:

Aha, díky moc. Právě že různě více či méně ti disky podřené jsou, hlavně asi od parkování, předchozí řidička byla prý paní a je to celkem znát. Asi se mi nechce riskovat, že ty kola zničím ještě víc, ale teď nevím, pomýšlel jsem si jen na tu výměnu pneu.

Kdyžtak mám zánovní (DOT xx20, vzorek 9mm) zimní pneu 235/40/19 Good Year Performance+.. osobní odběr na Moravě. Cena od 5000Kč/ks, nechám 12 000Kč/4ks. Více SZ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mám aktuálně Canopusy 19” a na nich letní pneu. Přemýšlím co bude na zimu lepší jestli tyto Canopusy přehodil na zimní a na léto si koupit Trinity 19” (líbí se mi víc) a nebo Canopusy nechat letní a koupit sadu zimních 18” nebo dokonce 17”? 
 

Co jsem tu tak četl tak mi přijde, že mezi 19” a 18” není moc velký rozdíl když mám DCC..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Já to mám takhle:

https://forum.skodahome.cz/topic/158135-mirův-zánovní-novotou-vonící-lehce-popojetý-suberb-sportline-dragon-skin-do-zásuvky/page/2/#comments

001.jpg

 

Trinity antracitové 19", moc se na to nehodí, ale v zimě se stmívá dřív a zanedlouho se vrátí černé Supernovy též 19"

Editováno: , autor: Mira96
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 2 měsíce později...

Nadešel čas přípravy na zimu a tak vybírám nějaké originál disky 18" disky na svého SIII Sportlina v červené Velvet (barvu zdůrazňuji pro představu co by se k ní asi hodilo).

Celočerný disk - dříve byl pro Sportline určený Zenith avšak v této barvě již není jako nový k sehnání. Tedy kromě bazaru, tam je ale většinou i s pneu. Navíc se říká že černý disk = auto bez kol. Na druhou stranu vzhledem k barvě a černým doplňkům úplně nechci čistě stříbrné.

V podstatě tak přemýšlím nad těmito :

565184944_Snmekobrazovky2022-01-19155544.thumb.jpg.f8c2537c4ae1be85838a3a6a0062f93b.jpg555683035_Snmekobrazovky2022-01-19155649.thumb.jpg.5d652d32fce2183a789ceca37349fe71.jpg1329307330_Snmekobrazovky2022-01-19155756.thumb.jpg.2b3687dbd5a1b4cd1e0a85ab1c5dd322.jpg

Ještě by byl asi možný disk Vela - ale na druhou stranu když mám na léto 19" Vega měl bych pak dost podobné obě sady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to blbé je mít podobné? :D já mám na léto vela 18 a přemýšlím, že je koupím i na zimu, protože se trochu bojím, že se mi nebudou jiné líbit :D

Jinak mě se nejvíc z těch tří líbí asi ty poslední - Cassiopeia, ty mám právě ty ve výběru.

Editováno: , autor: AlJi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...