Přejít na obsah

Tlumeni kufru Octavia II


Doporučené příspěvky

Ahoj Vsem, nevim zda se to uz v nejakem vlaknu neresilo, ale nic jsem nenasel.

Mam v planu na Jette tlumit kufr. Mam sice sedan a trochu vic plechu v kufru nez v Octavii, ale jde mi o vrzani od basu. Mam sice slabsi woofer, ale auto se umi krasne rozvibrovat a do rytmu vrzat. Samozrejme mi to vadi jak z pozice ridice, tak i kdyz vylezu z auta.

Odbornik na Hifi mi doporucil objednat 6ks tohoto tlumiciho materialu. Problem je ze nevim zda mi vrze ta vrchni cast kufru pod oknem a nebo podlaha kufru. Mate nekdo zkusenost?

Zaroven tu cast pod oknem bych chtel udelat nejak pekne a libive. Premyslel jsem, ze bych jeste na platy tlumeni nalepil akustickou penu.

2011-Volkswagen-Jetta-6-044.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1,5mm tlouš´tka není příliš mnoho, raději bych použil STP anticor minimum 1.8mm, tím dojde k nežádoucím rezonancím plechů, pokud dáš do kufru i ten molitan změní zvuk toho subwooferu. Molitan slouží pro rozbití stojatého vlnění a zpětnému odrazu vln, proto se dává do ozvučnic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...