Jump to content
Auric

Sedačky z Octavia III RS do Octavia II

Recommended Posts

tak si je ta nandej, plno lidí z OCT 2 dávali sedačky i do OCT 1, ale upravovali.

řekni si někomu kdo má OCT, at ti ten rozvor změří ;) a rozměr sedaček at to máš na 100%...

Diky za rady, když nevíš jak to je s jistotou tak za kazdou cenu sem psát nemusíš. Až koupím sedačky tak mi takový rady budou velice užitečný!!!

Koncern nema zajem na tom, aby se jakekoli dily vybavy mohly menit mezi jednotlivymi genracemi. Nejde to ani u ALU disku (rozdil 2 mm), navigaci, radii a pod. takze to nepujde ani u casti interieru. Omezena zamenitelnost je mozna pouze v ramci rady jedne generace.

Koncern ma zajem na tom aby si "zakaznik" koupil za "tezke prachy" automobil novy ne aby si "za par korun" upravoval ten soucasny..

Edited by LiveBomb

nee to není vůbec moje, tohle je z Anglie. Dle textu jde předek s výměnou konektorů. Zadek je taky docela v poho, opěradlo je shodné, sedák se musí přečalounit.

Já mám jiný projekt... sedadla audi a6 s-line andílek

jo jo, já jsem to myslel , jako, že ten majitel si to převlékl . Napsal jsem to tak, že to fakt vypadá dvojsmyslně,  :)   :kol-32: 

Dobrý den,

rád bych se zeptal, zda nemá někdo zkušenost s předěláním RS sedaček z octavie III do octavie II. Dočetl jsem se, že přední pasují, ale zadní ne. Je možné sedačky nějak upravit, nebo podobně, aby šli napasovat do dvojky? 

Děkuji za odpověď.

Proč zakládáš duplicitní téma? Tvojí povinností je před založením tématu hledat, zda se podobný problém v dané sekci již někde neřeší. Témata sloučena.

před 8 hodinami, dan0091@seznam.cz napsal:

Zdravím, Chtěl bych se zeptat zda sedačky z 3 Rsa budou pasovat do OII kombi bez úprav nebo ne ? 

Po skoro třech letech další ignorant pravidel - nezakládej duplicitní téma! Témata sloučena.

Zdravím 

Chtěl bych se zeptat jestli teda někdo dokončil změnu sedaček z O3 do O2. Jestli ma nějaké rady. Ja jsem koupil O2 RS s předními sedačkami z O3 RS a manik mi řekl ze jsou vyměněny ale ze je potřeba dozapojit výhřev, tak jestli nema někdo foto nebo radu kam který kabel a co a jak. 

Předem díky 

Ako treba upraviť AIRBAG konektor? Mám Octaviu 2 a chcem dať predné sedačky z Octavie 3 (klasickej, nie RS). Je niekde nejaká schéma zapojenia?