Přejít na obsah

Sedačky z Octavia III do Octavia II


Auric

Doporučené příspěvky

Koncern nema zajem na tom, aby se jakekoli dily vybavy mohly menit mezi jednotlivymi genracemi. Nejde to ani u ALU disku (rozdil 2 mm), navigaci, radii a pod. takze to nepujde ani u casti interieru. Omezena zamenitelnost je mozna pouze v ramci rady jedne generace.

Koncern ma zajem na tom aby si "zakaznik" koupil za "tezke prachy" automobil novy ne aby si "za par korun" upravoval ten soucasny..

Editováno: , autor: LiveBomb
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 7 měsíců později...
  • o 1 rok později...

Dobrý den,

rád bych se zeptal, zda nemá někdo zkušenost s předěláním RS sedaček z octavie III do octavie II. Dočetl jsem se, že přední pasují, ale zadní ne. Je možné sedačky nějak upravit, nebo podobně, aby šli napasovat do dvojky? 

Děkuji za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...
  • o 1 měsíc později...

Zdravím 

Chtěl bych se zeptat jestli teda někdo dokončil změnu sedaček z O3 do O2. Jestli ma nějaké rady. Ja jsem koupil O2 RS s předními sedačkami z O3 RS a manik mi řekl ze jsou vyměněny ale ze je potřeba dozapojit výhřev, tak jestli nema někdo foto nebo radu kam který kabel a co a jak. 

Předem díky 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 rok později...
  • o 2 týdny později...

Tak jsem sehnal sedačky octavia 3 rs a pomalu začínám skládat do auta podle času.

1:přední jdou po uřezání kolíku bez problému,já jen řidičovu mám asi z bouračky malinko uhnutou na kolejnicích protože z bočních plastů trochu kouká ze šikma ližina pojezdu a u spolujezdce ne.to se bude řešit.

 

2:zadní lavice to už je oříšek...musel jsem zbrousit kolíček na boku aby šel zasunout do opěradla a přihnout dolů zajištovací jazyk co jde do opěradla zámku.

Opěradlo pasuje ,ale nejde sklopit má spodní hranu pevnou a po cca 7cm sklopení se opírá o podlahu kufru to se bude muset dořešit,nejspíš uříznutím spodku výstuže opěradla.Dále aby prostřední pás šel zašroubovat je třeba odvrtat nýt a uříznout držák snímače zapnutí pásů.

 

Spodní lavici budeme pokračovat buď se udělá držák jako v octavii 3 a nebo se přečalouní starý ale nevým zda dělali v celku.

 

 

IMG_20210307_150414.jpg

IMG_20210307_155834.jpg

IMG_20210307_155830.jpg

IMG_20210307_155658.jpg

IMG_20210307_203627_HHT.jpg

IMG_20210307_162131.jpg

IMG_20210307_174901.jpg

IMG_20210307_174852.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...
  • Pawouk změnil název na Sedačky z Octavia III do Octavia II

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...